Komentāri

TV3 raidījuma Bez Tabu komanda saņēmusi ziņu no kāda skatītāja, kurš pauž sašutumu par novēroto Rīgas Ceļu satiksmes drošības direkcijā (CSDD). Proti, pagrabā esošajā suvenīru un autopreču veikalā var iegādāties tikai Krievijas simbolikas suvenīrus.

Bez Tabu aptaujātie iedzīvotāji visi kā viens norāda, ka pareizi būtu, ja konkrētajā veikaliņā būtu iespējams iegādāties arī Latvijas simbolikas suvenīrus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tikmēr veikala pārdevējs norāda, ka Latvijas simbolika veikalā esot bijusi, bet pašlaik viss izpārdots.

Pēc raidījuma Bez Tabu intereses CSDD ir sazinājusies ar veikala īpašniekiem, kuri, lai izvairītos no konflikta, apsolījušo turpmāk netirgot nevienas valsts simboliku.

”Mēs ar šo uzņēmumu pēc šā gadījuma esam pārrunājuši esam pārrunājuši šo jautājumu. Vaicājām, kāpēc tieši Krievijas simbolika šeit atrodama, bet nav citas valsts simbolikas [vimpeļu]. Ja ir Krievijas simbolika, varbūt vajadzēja arī Lietuvas, Latvijas, Igaunijas. Tad viņi mums atbildēja, ka netirgos vairs nevienas valsts simboliku savā veikalā,” norādīja CSDD pārstāve Ieva Bērziņa.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl