Covid-19 pandēmijas dēļ “Rīgas autoelektroaparātu rūpnīca” nepiešķirs atalgojumu valdes un padomes locekļiem

2 komentāri
Covid-19 pandēmijas dēļ “Rīgas autoelektroaparātu rūpnīca” nepiešķirs atalgojumu valdes un padomes locekļiem
EPA / SCANPIX

Jaunā koronavīrusa izraisītās slimības Covid-19 pandēmijas dēļ AS “Rīgas autoelektroaparātu rūpnīca” nepiešķirs atalgojumu valdes un padomes locekļiem, nolemts svētdien notikušajā kārtējā akcionāru sapulcē.

Akcionāru lēmumā norādīts, ka uzņēmuma darbību būtiski ietekmē jaunā koronavīrusa pandēmija un valstī ieviestais ārkārtējais stāvoklis. “Šogad pat pie optimistiskākās apstākļu sakritības un veiksmīgākās darbības akciju sabiedrībai ir jāsedz kredīta maksājumi un iepriekšējos gados uzkrātie parādi,” akcionāri skaidro lēmumu.

Pamatojoties uz augstāk minēto, ar nepieciešamo balsu vairākumu pieņemts lēmums nepiešķirt atalgojumu valdes un padomes locekļiem.

Tāpat akcionāru sapulcē apstiprināts valdes un padomes ziņojums par 2019.gada darbības rezultātiem un iepriekšējā gada pārskatu. Zināšanai pieņemta valdes sniegtā informācija par “Rīgas autoelektroaparātu rūpnīca” nekustamo īpašumu vērtību, atstājot valdes pārziņā lēmumu, vai ir nepieciešamība nekustamā īpašumu vērtības atkārtota izvērtēšana.

Akcionāru sapulcē par 2020.gada pārskata revidentu apstiprināts birojs SIA “Gatis Sviklis Lāsma Svikle”, nosakot atlīdzību 2300 eiro plus PVN apmērā.

LETA jau ziņoja, ka “Rīgas autoelektroaparātu rūpnīca” 2019.gadā strādāja ar 13 191 eiro apgrozījumu, kas ir par 24,1% mazāks nekā 2018.gadā un cieta 122 348 eiro zaudējumus, kas ir par 7,6% lielāki nekā 2018.gadā.

Agrākos gados rūpnīca ražoja elektrosadales un kontroles aparātus. Patlaban rūpnīca ir pilnībā pārtraukusi ražošanu un rit pārrunas ar potenciālajiem nomniekiem, meklējot iespēju iznomāt pēc iespējas lielākas platības vienam nomniekam.

“Rīgas autoelektroaparātu rūpnīcas” pamatdarbības veids ir sava nekustamā īpašuma izīrēšana un pārvaldīšana. Kompānijas lielākais akcionārs ir “Baltijas Holdings”. “Rīgas autoelektroaparātu rūpnīcas” akcijas kotē “Nasdaq Riga” otrajā sarakstā.

2 komentāri