Atceries! Vīrusam nav brīvdienu! Radu un draugu apciemojumi šobrīd ir aizliegti. Svētkus drīkst svinēt tikai savās mājās un ar tiem, ar kuriem ikdienā dzīvo kopā.

Covid-19 izplatības novēršanā iesaistītie mediķi martā saņems piemaksas līdz 50% algas

Piemaksās par jaunā koronavīrusa izraisītās slimības Covid-19 izplatības novēršanu martā mediķi saņems līdz pat 50% darba algas, bet turpmāko divu mēnešu laikā tās būs 20% apmērā, ceturtdien lēma valdība.

Atpakaļ uz rakstu

6 komentāri

 • Tā gan

  Tā gan

  Lai parāda kaut vienu mediķi,kuram nav grūsts kabatās?Visi,kaut pēdējo,bet grūrž,jo savādāk ar Tevi pat nerunā!
 • un?

  un?

  Interesanti ko teiktu sabiedrība un valdība,ja nevarētu rokas mazgāt,vannoties karstā ūdenī?Par tiem cilvēkiem vispār nav domāts,un atcerētos tik tad,kad mazgātos savās siekalās.
 • Evija Mikazāne

  Evija Mikazāne

  Vai piemaksas attieksies ar uz metadona izsniegšanas medmāsām,kuras strādā kā iebraucamā sētā? Kontingents-narkomāni,kuriem visiem ir 0 imunitātes.
 • Raitis Strautmanis

  Raitis Strautmanis

  Dzīve piespieda valdībai sarosīties par medicīnu.
 • Wtf?

  Wtf?

  Bezmaksas analīzes varot nodot tikai piebraucot ar mašīnu,bet ko darīt tiem kuriem nav tiesību?
  • DR.

   DR.

   Zini tā jau ir cilvēku diskriminācija un dalīšana kad tie kuriem ir tiesības, tātad var arī mašīnu dabūt, tie ir priviģelēti un var nodot analīzes, a tiem kuriem tiesību nav nevar kājām iet, vai braukt ar velosipēdu un nodot analīzes

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!