4 komentāri

Kuponu portālā CityLife par diviem tūkstošiem eiro iegādāts ceļojums uz silto Madeiras salu tiek atcelts bez brīdinājuma, ceļotgribētājiem jau lidostā gaidot neesošo lidmašīnas reisu.

Par diviem tūkstošiem eiro sapni par silto Madeiras salu sola īstenot Lietuvas kompānija Plius Travel un vilinošais piedāvājums tiek tirgots ”kuponu portālā” CityLife.lv, kura īpašnieki savukārt ir SIA Cherry Media.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Samaksājot prāvo summu, ceļojuma biļetes tiek saņemtas, taču aptuveni 20 ceļotgribētāji paliek bešā.

Piemēram, Raitis Režais par to, ka ceļojums atcelts, uzzināja tikai lidostā. ”Bija uzraksts ”Lidojums anulēts”. Tie, kuri ieradās ātrāk, bija paguvuši uzzināt, ka šī Lietuvas kompānija ir bankrotējusi,” stāsta Raitis.

Kā vēstīts leišu tūroperatora mājaslapā, tas metis mieru savam biznesam tajā pašā dienā, kad bija paredzēta izlidošana uz Madeiras salu. Turklāt tūristi, kas ieradās, lai sēstos lidmašīnā, tika turēti par to neziņā līdz pat izlidošanas dienai. Kompānija dienu iepriekš pat bija izsūtījusi saviem klientiem gan atgādinājumu par ceļojumu, gan labas atpūtas vēlējumus.

”Es noteikti neieteiktu ceļojumus pirkt atlaižu portālos, jo, kā mēs redzam, šis nav pirmais gadījums, kad ir šāds, bēdīgs rezultāts,” saka Latvijas Tūrisma aģentu un operatoru asociācijas valdes priekšsēdētāja Kitija Gitendorfa. Viņa mudina izvēlēties savus ceļojumus pie pārbaudītām Latvijas aģentūrām, ”līdzīgi, kā jūs izvēlaties savu frizieri vai ārstu”.

Tikmēr apkrāptie pircēji uzskata, ka daļa atbildības ir jāuzņemas arī portālam, kurā šis piedāvājums tika tirgots.

”Ja ”kuponu kompānija” pārdod produktu vai pakalpojumu, viņiem būtu jāuzņemas atbildība. Bez vārda runas man šī nauda ir jāatdod! Tāpat jāatdod arī mani papildu izdevumi par ceļojumu uz Viļņu un atpakaļ!” saka Raitis.

Viens veids, kā atgūt naudu, ir vērsties pie starpnieka ar rakstveida iesniegumu, atzīst arī Patērētāju tiesību aizsardzības centra (PTAC) pārstāvji. Tāpat centrā norāda, ka katrai valstij ir jānodrošina sistēma, ka tūrisma aģentūra apdrošina sevi, un līdz ar to ir noteikta nauda, ko bankrota gadījumā var atdot cilvēkiem.

”Kurš un cik daudz saņems atpakaļ, būs atkarīgs no tā, kādas instrukcijas mums sniegs Lietuvas Satiksmes ministrijas Valsts tūrisma departaments un tūrisma firmas maksātnespējas administrators. Esam saņēmuši vēstuli no maksātnespējas procesa veicējiem, ka mums nav tiesību pārskaitīt ”pa taisno” cilvēkiem,” sacīja Andress Susi, ”kuponu kompānijas” Cherry Media Group valdes loceklis.

TOP komentāri

  • Himis
  • inese
    0 0 0

    inese

    es,piemēram,arī pirku kuponu šajā kuponu portālā,kautkā mana reģistrēšanās nebija notikusi,un man atgrieza VISU naudu atpakaļ!
  • Egils

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl