Cinisma kalngals! Trīs pusaudži “izklaides pēc” noslepkavo bezpajumtnieku

Pievienot komentāru
Cinisma kalngals! Trīs pusaudži “izklaides pēc” noslepkavo bezpajumtnieku
Foto: F64

Sita ar visu, kas bija pa rokai, un tāpat vien – lai izklaidētos. Līvānos trīs pusaudži paveikuši slepkavību – bez jebkāda iemesla nogalinājuši vietējo bezpajumtnieku.

Dārza mājiņā Līvānu nomalē tagad vienīgie iemītnieki ir blusas. Simtiem, varbūt pat tūkstošiem kustoņu, kuri bija liecinieki asiņainajiem svētdienas notikumiem.

Namiņa saimnieks ir miris, viņa dzīvesbiedre ārstē ievainojumus. 46 gadus vecs bezpajumtnieks ar dzīvesbiedri bija mājās, kad pie viņa ciemos atnāca jaunieši. Divi piecpadsmitgadnieki un viens 18 gadus vecs puisis. Noskaņoti agresīvi, viņi gribēja par bezpajumtniekiem paņirgāties.

Tajā brīdī vīrietis izgājis no būdas pie pusaudžiem. Droši vien domājis, ka jaunieši pasmiesies un aizmuks, taču tie gluži otrādi, kā asinssuņi metās klaidonim virsū un sāka viņu sist. Policistiem pat grūti raksturot, ar ko un kā vīrietis sists.

Kad vīrietis no sitieniem zaudējis dzīvību, jaunieši metušies bēgt, būdā palikusi loga izsišanas laikā ievainotā sieviete, kuru huligāni nav aiztikuši. Vaininieki drīz vien izskaitļoti un nākamajā rītā notverti. Viens no būtībā vēl bērniem – 15 gadus vecs puisis – ir apcietināts, pārējie divi līdz tiesai atrodas brīvībā. Tas varētu nozīmēt, ka tieši šis pusaudzis bijis uzbrukuma iniciators vai arī aktīvākais bezpajumtnieka sitējs. Līvānos par notiekošo ir sašutuši visi –  šādas bērnu spēles ar dzīvību un nāvi te vēl nav pieredzētas.

Zīmogs līdz ar šo ir uzlikts arī Celtniecības ielas dārziņu teritorijai. Ja apkārt klejo šādi asinis alkstoši bērni, cilvēki te baidās uzturēties. Policijas rīcībā nav ziņu, ka jaunieši nogalināto vīrieti iepriekš pazinuši vai viņu starpā bijis kāds konflikts. Asiņainā izrēķināšanās, visticamāk, notikusi bez jebkāda pamata.

Skaties video: