Cīņa par varu Daugavpilī: Elksniņš un Eigims pagaidām saglabā amatus

Komentāri

Daugavpils domes priekšsēdētājam Andrejam Elksniņam šodien neizdevās panākt sava vietnieka Riharda Eigima atbrīvošanu no pirmā vietnieka amata. Tas tagad var apdraudēt paša Elksniņa palikšanu domes vadītāja krēslā.

Balsojumā, kuru rosināja pats Elksniņš, par Eigima atbrīvošanu no amata balsoja pieci deputāti, pret – astoņi. Elksniņu neatbalstīja ne opozīcija, ne kāds no Eigima partijas deputātiem. Nesaskaņu iemesls īsi pēc pašvaldības vēlēšanām ir Andreja Eksniņa aizdomas, ka Rihards Eigims lobē pašvaldībai neizdevīgu lēmumu pieņemšanu vietējo uzņēmēju labā. Vai tagad Elksniņš sagaida balsojumu arī par savu atstādināšanu, viņš tieši neatbildēja.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vai līdz ar to varas maiņa Daugavpilī ir tikai laika jautājums? Uz šo jautājumu visi domē pārstāvētie politiskie spēki neatbild. Taču, noprotams, ka sarunas starp opozīcijā esošo “Latgales partiju”un Eigima pārstāvēto “Mūsu partiju”notiek.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl