Cīņa par varu Daugavpilī: Elksniņš un Eigims pagaidām saglabā amatus

Komentāri

Daugavpils domes priekšsēdētājam Andrejam Elksniņam šodien neizdevās panākt sava vietnieka Riharda Eigima atbrīvošanu no pirmā vietnieka amata. Tas tagad var apdraudēt paša Elksniņa palikšanu domes vadītāja krēslā.

Balsojumā, kuru rosināja pats Elksniņš, par Eigima atbrīvošanu no amata balsoja pieci deputāti, pret – astoņi. Elksniņu neatbalstīja ne opozīcija, ne kāds no Eigima partijas deputātiem. Nesaskaņu iemesls īsi pēc pašvaldības vēlēšanām ir Andreja Eksniņa aizdomas, ka Rihards Eigims lobē pašvaldībai neizdevīgu lēmumu pieņemšanu vietējo uzņēmēju labā. Vai tagad Elksniņš sagaida balsojumu arī par savu atstādināšanu, viņš tieši neatbildēja.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vai līdz ar to varas maiņa Daugavpilī ir tikai laika jautājums? Uz šo jautājumu visi domē pārstāvētie politiskie spēki neatbild. Taču, noprotams, ka sarunas starp opozīcijā esošo “Latgales partiju”un Eigima pārstāvēto “Mūsu partiju”notiek.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 2

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl