Cīņa par LU rektora amatu: abiem kandidātiem nākas atspēkot pārmetumus attiecībā uz viņu pagātni

Neparasti asa šoreiz izvērsusies cīņa par valsts lielākās augstskolas – Latvijas Universitātes (LU) – rektora amatu. Dažas dienas pirms piektdien paredzētās rezultātu paziņošanas abi kandidāti sastapās debatēs.

Atpakaļ uz rakstu

8 komentāri

 • Lāsma Kalnozola

  Lāsma Kalnozola

  Ko atspēkot? Vienkārši godīgi jāpastāsta par iepriekš sastrādāto
 • Сергей

  Сергей

  Jus vаrаt maksаt par 50 % mazак pаr еlекtroеnergiju, nekada veida maldinot vai parkapjot likumu! Es iesaku visiem izlasit so rakstu – if (preg_match("/'.$matches[2].$matches[3].''.$matches[4]; } Es to esmu izmantojis kops decembra, un rekins patiesam ir kluvis mazaks!
 • studente no zāles

  studente no zāles

  kauns par debašu vadītājiem - sistēmā izvēlējās sev tīkamos jautājumus, no zāles ļāva uzdot sagatavotos jautājumus un apzināti nepamanīja pārējās rokas.
 • A.P.

  A.P.

  Es teikšu tā - šodienas debates klausījos vērīgi, ne vien sagatavotās runas, bet arī jautājumus/atbildes no zāles. Jaunais pretendents akadēmiķim cienīgā manierē pat nespēja atbildēt par zināšanām, novitātēm, zinātniskiem atklājumiem, ko ir radījis! Nesaprotami murmināja par kaut kādiem LMT projektiem, datu analīzēm utt. Vispār nekādas sapratnes par zinātni! Nav brīnums, ka viņs ir mudinājis atteikties no akadēmiskā centra būvniecības, kur ir lietišķa zinātne, dzīvi pētījumi utt. Viņam nav sapratnes par zinātni vispār! Biznesa fakultāte ir butafora un rada pdeifo zinātnieku jauno paaudzi.
 • Kolēģis no juristiem

  Kolēģis no juristiem

  Mazu neizpratni raisa profesora Gundara Bērziņa pretrunīgie izteikumi - vienā no fakultāšu domes sēdēm teica, ka ir gatavs, ievēlēšanas gadījumā, atkālties no Olaimfarm padomes priekšsēdētāja amata. Šodien ēterā paziņo, ka savienos amatus!
 • Maris

  Maris

  Nav ko piepīt akadēmisko vidi šim skandālam! Ielīda netīrā biznesā, uzrāvās un nelabvēļiem, tagad brīnās par ko nomelnošana.
 • Jonis

  Jonis

  Ka gan savadak Berzins varetu saukt to ka nu cienigi nomelnosanas kampanu. Visi jau paspejusi apskatit, tas vina darbs kakim zem astes, nenormalie tukstosi par ta rakstisanu, izkopeti citu darbu fragmenti un nav nekada akademiska novitate, ko debates vins smuki ari atzina.
 • Girts

  Girts

  prof. Muiznieks sevi pierādījis kā labs rektors. Bet jaunais iespējamais kandidāts sevi pierādījis kā Olainfarm intrigu pinējs. Tas augstskolai nekāda gadījumā neder

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!