Cimdars Saeimas frakcijās meklēs sev atbalstu

3 komentāri
Cimdars Saeimas frakcijās meklēs sev atbalstu
DĀVIS ŪLANDS, F64

Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) pašreizējais priekšsēdētājs Arnis Cimdars nolēmis uzrunāt Saeimas frakcijas ar priekšlikumu tikties ar CVK vadītāja amata kandidātiem. Šādā veidā deputāti varēšot pieņemt informētāku lēmumu, intervijā LNT Ziņām sacījis Cimdars.

Cimdara konkurente uz CVK vadītāja amatu ir pašreizējā iestādes Informācijas nodaļas vadītāja Kristīne Bērziņa.

CVK pašreizējais vadītājs LNT Ziņām pauda, ka ”Kristīne Bērziņa ir izcils sava darba darītājs”. CVK priekšsēdētājs uzsvēra: ”Manuprāt, lielākais trūkums, viņai kļūstot par priekšsēdētāju, varētu būt tas, ka viņai [Bērziņai] nebūs tik labs speciālists kāda viņa ir man. Tad šis [CVK Informācijas nodaļas vadītāja] postenis arī tiktu pavājināts”.

Tomēr Cimdars atturējās tiešā veidā vērtēt Bērziņas kandidēšanu uz CVK vadītājas posteni. ”Kristīnes [Bērziņas] plānos, cik zinu, nav bijis kļūt par priekšsēdētāju, un šī virzīšana notika ne pēc viņas iniciatīvas. Un par šiem motīviem [kandidēt] viņa droši vien pati varētu stāstīt.”

Cimdars uzskata, ka viņa paša gadu garumā uzkrātā pieredze un zināšanas varētu noderēt gan CVK ikdienas darbā, gan nestandarta situāciju risināšanā arī turpmāk. Tomēr varas partiju politiķi līdz šim uzstājuši, ka vajadzētu domāt par vadības maiņu Centrālajā vēlēšanu komisijā, jo iestādē nepieciešamas ”jaunas vēsmas”.

Cimdars otrdien intervijā LNT Ziņām pauda viedokli, ka publiski izskanējušie argumenti par labu vadības maiņai iestādē ir neloģiski.

3 komentāri