Komentāri

Liela daļa autovadītāju balto spieķi vai nu nepamana, vai arī nerespektē. Pie šāda secinājuma nonākuši vājredzīgie un neredzīgie “Baltā spieķa” akcijas dalībnieki.

Cilvēks, suns pavadonis un baltais spieķis, bet autovadītāji mierīgi brauc garām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai gan pēc ceļu satiksmes noteikumiem, ieraugot perpendikulāri braucamajai daļai pacelto spieķi, viņiem būtu jāapstājas. Lai neizaicinātu likteni, vājredzīgie un neredzīgie cilvēki cenšas lieku reizi “Balto spieķi” neizmantot un šķērsot ielu ar skaņas signālu aprīkotajās gājēju pārejās. Tomēr tādu nav daudz. Un ik pa laikam viņiem nākas atgādināt autovadītājiem par baltā spieķa noteikumiem.

Akcijā piedalījās arī ceļu policisti. Baltam spieķim garām pabraucošiem autovadītājiem lielākoties izteikts brīdinājums. Bet vairākos smagākajos gadījumos – kad spieķis bezmaz vai tika izsists no rokas, noformēts protokols. Viņiem draud naudassods no 15 līdz 70 eiro un divi soda punkti.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl