Komentāri

Liela daļa autovadītāju balto spieķi vai nu nepamana, vai arī nerespektē. Pie šāda secinājuma nonākuši vājredzīgie un neredzīgie “Baltā spieķa” akcijas dalībnieki.

Cilvēks, suns pavadonis un baltais spieķis, bet autovadītāji mierīgi brauc garām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai gan pēc ceļu satiksmes noteikumiem, ieraugot perpendikulāri braucamajai daļai pacelto spieķi, viņiem būtu jāapstājas. Lai neizaicinātu likteni, vājredzīgie un neredzīgie cilvēki cenšas lieku reizi “Balto spieķi” neizmantot un šķērsot ielu ar skaņas signālu aprīkotajās gājēju pārejās. Tomēr tādu nav daudz. Un ik pa laikam viņiem nākas atgādināt autovadītājiem par baltā spieķa noteikumiem.

Akcijā piedalījās arī ceļu policisti. Baltam spieķim garām pabraucošiem autovadītājiem lielākoties izteikts brīdinājums. Bet vairākos smagākajos gadījumos – kad spieķis bezmaz vai tika izsists no rokas, noformēts protokols. Viņiem draud naudassods no 15 līdz 70 eiro un divi soda punkti.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 1

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl