Komentāri

Liela daļa autovadītāju balto spieķi vai nu nepamana, vai arī nerespektē. Pie šāda secinājuma nonākuši vājredzīgie un neredzīgie “Baltā spieķa” akcijas dalībnieki.

Cilvēks, suns pavadonis un baltais spieķis, bet autovadītāji mierīgi brauc garām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai gan pēc ceļu satiksmes noteikumiem, ieraugot perpendikulāri braucamajai daļai pacelto spieķi, viņiem būtu jāapstājas. Lai neizaicinātu likteni, vājredzīgie un neredzīgie cilvēki cenšas lieku reizi “Balto spieķi” neizmantot un šķērsot ielu ar skaņas signālu aprīkotajās gājēju pārejās. Tomēr tādu nav daudz. Un ik pa laikam viņiem nākas atgādināt autovadītājiem par baltā spieķa noteikumiem.

Akcijā piedalījās arī ceļu policisti. Baltam spieķim garām pabraucošiem autovadītājiem lielākoties izteikts brīdinājums. Bet vairākos smagākajos gadījumos – kad spieķis bezmaz vai tika izsists no rokas, noformēts protokols. Viņiem draud naudassods no 15 līdz 70 eiro un divi soda punkti.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl