Komentāri
Cilvēki nespēj atmaksāt ātros kredītus! Tikai 40% kredītu atmaksā noteiktajā laikā
FOTO: LETA

Arvien vairāk Latvijas iedzīvotāju aizņemas naudu. Par to liecina strauji augošais nebanku kredītu tirgus, kas pērn palielinājies par 20%.

Un palielinājusies tieši ātro jeb distances kredītu izsniegšana. Taču Patērētāju tiesību aizsardzības centra (PTAC) apkopotā informācija liecina, ka daudzi cilvēki šos kredītus nespēj atmaksāt un ir spiesti pat vairākas reizes pagarināt atmaksas termiņus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tikai 40% gadījumu kredīts tiek atdots noteiktajā termiņā.

Lai gan pēdējā gada laikā, pieņemot stingrākus ātrās kreditēšanas noteikumus, situācija nozarē uzlabojusies, patērētāju iesniegumi rādot, ka problēmas vienalga pastāv.

Tāpēc patērētāju tiesību aizstāvji akcentē, – ja komersanti nekavējoties nemainīs savu uzvedību, viņi plāno rosināt izmaiņas attiecībā uz procentu likmēm un pagarinājumiem, kas, viņuprāt, joprojām neatbilst likumam.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl