Cik lietderīgi pašvaldības tērē mūsu naudu? Stāsta valsts kontroliere Elita Krūmiņa

Komentāri

Valsts kontrole (VK) veikusi revīzijas 20 novadu pašvaldībās par maksas pakalpojumu sniegšanu un resursu izlietojumu pakalpojumu nodrošināšanai. Visās pašvaldībās konstatēti pilnvaru pārsniegšanas gadījumi; neatbilstoši iekasēti vairāk nekā 180 000 eiro.

Ministrijas nākamā gada budžetā iesniegušas pieprasījumus papildu tēriņiem 600 miljonu eiro apmērā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Prezidenta kanceleja turpmāk neatklās darbinieku algas, prēmijas un piemaksas, jo uzskata, ka tā ir “neaizskaramā privātā dzīve”.

Plašāk par VK revīzijās atklāto – “900 sekunžu” sarunā ar valsts kontrolieri Elitu Krūmiņu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl