Cik droši tas ir? Maxima veikalā Rīgā no griestiem plūst ūdens!

Komentāri

Trešdien, 27. janvārī, ap septiņiem vakarā Bez Tabu saņēma informāciju, ka Ķengaragā, Višķu ielā, veikala Maxima telpās no griestiem sācis plūst ūdens.

Aizbraucot turp, novērojām, ka jā, ir izņemtas vairākas griestu plāksnes, bet no viena melnā cauruma uz vadiem un kases lielām pilēm pil ūdens. Bet tas netraucē pārējām kasēm turpināt darbu, pircējiem pildīt iepirkumu grozus. Saslapinātā kase ir pārklāta ar melnu plēvi, neviens notiekošajam nepievērš nekādu uzmanību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Bez Tabu operatīvi sazinājās ar šo veikalu tīkla pārstāvi, no kura saņēma, lūk, kādu atbildi:

Esam saņēmuši informāciju par to, ka straujās sniega kušanas un lietus dēļ minētajā veikalā jumta virskārtas segumā izveidojusies sūce. Pašlaik ir norobežota vieta veikalā, virs kuras konstatēta šī problēma, konkrētas kases ir slēgtas, un tehniskie darbinieki strādā šajā veikalā, lai to iespējami ātri atrisinātu un apstādinātu ūdens pilēšanu. Sniegs no šā veikala jumta tiek regulāri tīrīts un pagājušā gadā šajā veikalā līdzīgu problēmu nesaskārāmies. Attiecīgi – tiklīdz to atļaus laikapstākļi, veiksim arī plašāku jumta virskārtas remontu. Paldies veikala apmeklētājiem par vērību!

Foto

Video

Lasi vēl