Komentāri
Četrus mēnešus pazudis 35 gadus vecais Daumants! Tuvinieki lūdz palīdzību
FOTO: Bezvests.lv

Četrus mēnešus pazudušā 35 gadus vecā Daumanta Dreimaņa radinieki lūdz palīdzību vīrieša meklēšanā. Pēdējo reizi vīrietis tika redzēts 2015. gada 10. decembrī ap plkst. 15:00 pie savas mājas Stūres ielā 2, Rīgā. Līdz šim brīdim nav nekādu ziņu par pazudušo vīrieti.

Pazīmes: kalsnas miesas būves, augums – 180 cm, īsi, tumši pelēki, mati. Uz kreisās rokas bija tetovējums. Kaklā bija pakārta atslēdziņa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Apģērbs: gaiši zila vējjaka ar siltinātu oderi, gaiši zila cepure ar baltām strīpām, gaiši, zilas krāsas sporta apavi.

Ja jums ir zināma Daumanta atrašanās vieta vai kāda cita svarīga informācija, lūgums ziņot pa tālr.: 110 policija, 22084084 Bezvests.lv

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl