Komentāri

Pirms 5 gadiem LNT uzsāktā sarkanbaltsarkano lentīšu locīšanas tradīcija turpinās. Patriotu nedēļas priekšvakarā šovakar pirmās lentītes salocīja NBS komandieris. Ar simboliskā karavīru ugunskura iedegšanu pie Kara muzeja, NBS komandieris atklāj patriotu nedēļu.

Raimonds Graube – NBS komandieris (tieši šajās stundās pirms 95 gadiem latviešu karavīri gatavojās Rīgas atbrīvošanai un viņi riskēja ar savām dzīvībām, un mums tas ir jāatceras, jo, pateicoties viņiem, esam brīvi un neatkarīgi un varam dzīvot savā valstī).

Jau piekto gadu brīvības un neatkarības simbols ir sarkanbaltsarkanās lentītes, kuras piespraustas pie krūts. NBS komandieris uzsāka lentīšu locīšanu.

Četru gadu laikā iedzīvotājiem jau izdalīti 27 kilometri lentīšu. Tas tiks darīts arī šogad, tāpēc tām vajadzētu būt ikvienam.

Šogad tiks salocītas 100 tūkstoši lentīšu. Tās Kara muzejā sev un saviem draugiem līdz pirmdienas vakaram var doties salocīt ikviens.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl