Cēsīs avārijā iekļuvis policijas dienesta auto; cietuši divi likumsargi

5 komentāri
Cēsīs avārijā iekļuvis policijas dienesta auto; cietuši divi likumsargi
Foto: laikraksts "Druva"

Piektdien Cēsīs, netālu no VUGD depo, nopietnā avārijā iekļuvis operatīvais transportlīdzeklis, ziņo aculiecinieks.

Viņš arī norāda, ka policijas dienesta automašīna lielā ātrumā šķērsojusi kādu krustojumu un sadūrusies ar citu automašīnu.

Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Cēsu policijas iecirkņa priekšnieks Aldis Pāže Skaties.lv norādīja, ka policijas automašīnai “Opel Mokka” bijušas iedegtas bākugunis un ieslēgts skaņas signāls. Policijas ekipāža tobrīd esot steigusies uz izsaukumu par kādu vīrieti, kurš sabiedriskā vietā atrodas ar ierocim līdzīgu priekšmetu.

Braucot pa galveno ielu, no mazākas nozīmes ceļa izbraukusi automašīna ‘Volvo”, nedodot ceļu operatīvajam transportlīdzeklim un izraisot avāriju.

Incidentā sasitumus un smadzeņu satricinājumu guvuši divi Valsts policijas darbinieki, kuri ir nogādāti slimnīcā. Dzīvībai briesmas gan nedraud, piebilst Pāže.

Plašāk par avārijas apstākļiem varēs runāt pēc policistu iztaujāšanas.

Mirkli pirms notikušās sadursmes šo pašu krustojumu, arī dodoties uz to pašu izsaukumu, šķērsoja ceļu policijas netrafarētā automašīna “Škoda”.

Jāpiebilst, ka aculiecinieks vēl norāda, ka Cēsīs pēdējo nedēļu laikā šī neesot vienīgā avārija, kurā ir iesaistīts policijas transportlīdzeklis. Vainīgais vainu nenoliedz, viņš arī saņemšot sodu.

Jautājot, vai likumsargi, braucot ar dienesta trafarētajām automašīnām, mēdz pārkāpt pilnvaras, Pāže atbildēja noraidoši. Taču ar policistiem tiekot veiktas regulāras pārrunas par ceļu satiksmes drošību.

5 komentāri