5 komentāri
Centrāltirgus slēgtā teritorija paliek bez elektrības! Apakšnomnieka parāds sasniedz 60 000 eiro
FOTO: LETA

Nolūkā rūpēties par Rīgas Centrāltirgus zaudējumu ierobežošanu Centrāltirgus slēgtajai teritorijai tiek pārtraukta elektrības piegāde, vēsta TV3 Ziņas.

Centrāltirgus šādu soli skaidro ar to, ka uzņēmuma slēgtās teritorijas apakšnomnieces SIA Mercados, ar ko no šodienas tiek lauzts līgums, nenokārtoto saistību apmērs pret Rīgas Centrāltirgu sasniedz teju 60 000 eiro.

Apakšnomnieks gan apstrīd iznomāšanas līguma laušanu un Rīgas Centrāltirgus slēgtās teritorijas pārņemšanu risinās tiesiskā ceļā.

Jau iepriekš ziņots, ka uzņēmuma Mercados valdes loceklis Armands Gritāns pauda, ka Rīgas Centrāltirgus, iepriekš nevienu nebrīdinot, nolēmis lauzt nomas līgumus un likvidēt aptuveni 1000 tirdzniecības vietu.

TOP komentāri

 • cerēsim
  +1 +1 0

  cerēsim

  Ka vienreiz sakārtos to tirgu! Vienmēr nodomāju, ko tie ārzemnieki tur redz! Viss tāds nekārtīgs, bomži klīst, visas pārdevējas smēķē, cigaretes piedāvā ik pēc 5 cm. , ejās un durvīs piekrauts, cauri netiek. Vai tiešām jātirgojas durvīs? Iekšā tukšs, bet ejas pilnas!
 • pircēja
  +1 +1 0

  pircēja

  Kāds būtu patīkams pārsteigums, ja beidzot savestu kārtībā to tirgu! Šodien biju, tie cigarešu tirgoņi skraidīja kā aptrakuši, jo tur liela daļa norobežots un viņi burtiski skrien virsu!
 • Atkal muļķu ķeršana!
  +1 +1 0

  Atkal muļķu ķeršana!

  Kas īsti ir tāds "SIA Mercados", vai aizmugure tika pamatīgi izmeklēta? Un kāpēc "apakšnomnieks"? Šī afēra lieku reizi pierāda, ka Latvijai vēl arvien nav kārtīga saimnieka. Tāda, kā Karlis Ulmanis.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl