Ceļu remontdarbu iepirkumi veikti 90% apmērā

Komentāri
Ceļu remontdarbu iepirkumi veikti 90% apmērā
Foto: LETA

VAS “Latvijas valsts ceļi” ir veikusi 90% no visiem šogad plānotajiem ceļu remontdarbu iepirkumiem un praktiski uz visiem objektiem ir uzsākti remontdarbi, informē pats uzņēmums.

Šogad tiek izsolīti iepirkumi autoceļu rekonstrukcijas, segumu atjaunošanas, segumu virsmu apstrādes un pastiprināšanas, kā arī tiltu atjaunošanas un satiksmes drošības paaugstināšanas darbiem 94 objektos. Jūlijā ir atlicis izsludināt vēl 13 iepirkumus, ziņo “Latvijas valsts ceļi”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

No minētajiem būvdarbu iepirkumiem 24 ir ES fondu – Kohēzijas un ERAF – līdzfinansēti objekti.

Ar šī gada autoceļu būvniecības un rekonstrukcijas darbu iepirkumu plānu iespējams iepazīties “Latvijas valsts ceļi” interneta mājas lapā.

Papildus iepirkumu plānā minētajam turpinās darbi 11 no iepriekšējā gada pārejošos objektos.

Kopējais valsts autoceļiem paredzētais finansējums 2014. gadā – gan autoceļu remontdarbiem, gan uzturēšanai – ir gandrīz 250 milj. eiro, no kuriem nepilni 136 milj. eiro ir ES fondu līdzfinansējums.

Būvdarbi šī gada remontdarbu sezonā notiks vairāk kā 100 objektos un kopumā tiks sakārtoti vairāk kā 1000 km autoceļu. No tiem ar Kohēzijas fonda līdzfinansējumu tiks sakārtoti 18 autoceļu posmi 226 km kopgarumā un ar ERAF līdzfinansējumu – 20 autoceļu posmi 146 km kopgarumā.

Ar Latvijas autoceļu 2014. gada remontdarbu karti iespējams iepazīties “Latvijas valsts ceļi” mājas lapā.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl