Ceļu policistiem aizliegs darba laikā makā turēt vairāk par 30 eiro

2 komentāri
Ceļu policistiem aizliegs darba laikā makā turēt vairāk par 30 eiro
FOTO: LETA

Valsts policijas (VP) priekšnieka Inta Ķuža pavēle par Ceļu policijas darba organizācijas izmaiņām paredz liegumu policistiem darba laikā makā turēt vairāk par 30 eiro.

Ķuzis Valsts policijas gada pārskata sanāksmē paziņoja, ka šogad būtiski tiek mainīta Ceļu policijas darba organizācija.

Ceļu policistu galvenie uzdevumi būs avāriju formēšana un atrašanās vietās, kurās izveidojušies sastrēgumi. Saskaņā ar jauno kārtību ātruma kontrole vairāk tiks veikta ar fotoradariem un netrafaretajām automašīnām.

Tikmēr VP Satiksmes drošības pārvaldes priekšnieks Normunds Krapsis atklāja, ka pērn nav iztikts bez korupcijā aizturētu policistu pieķeršanas, tāpēc VP ir nepieciešams stingrāk mazināt korupcijas riskus, kā arī uzlabot darba kvalitāti un disciplīnu.

Jaunās izmaiņas paredzes, ka pie ceļu policistiem darba laikā nedrīkstēs atrasties skaidra nauda virs 30 eiro. Krapsis teica, ka arī šis būs viens no preventīviem pasākumiem korupcijas risku mazināšanā. Lietuvā šāda prakse jau ir ieviesta.

TOP komentāri

  • mulkis latvijas
    0 0 0

    mulkis latvijas

    Par 30 eiro vairs neko nopirt nevar vareja but 50 taa ir lv draugi.un tads likums ir tikai kada mulka deputāta izdabāšana.likumi tūkstošiem tolka nekāda.
  • Daina Dīva

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl