Ceļu policijas Jāņu reidi notiks četras dienas

0 Komentāru
Ceļu policijas Jāņu reidi notiks četras dienas
Foto: LETA

Laikā no šā gada 21. līdz 25. jūnijam Ceļu policija rīkos masveida reidus, kuru laikā tiks pārbaudīts un īpaši uzraudzīts, lai autovadītāji nesēstos pie stūres alkohola reibumā.

Šajās dienās masveida reidi notiks visā Latvijā, to laikā pārbaudīs, vai autovadītāji nav lietojuši alkoholu un narkotiskās vielas. Tāpat tiks pārbaudīta arī drošības jostu un bērnu sēdeklīšu lietošana.

Visās pārbaužu dienās uz Latvijas ceļiem policijas darbinieki strādās pastiprinātā režīmā. Tāpat lielu uzmanību policija pievērsīs arī svētku norises vietām, kur pulcēsies svinētāji.

Policija atgādina un aicina autovadītājus svinēt svētkus apdomīgi un nesēsties pie stūres alkohola reibumā. Arī nākamajā dienā pēc alkoholisko dzērienu lietošanas nav ieteicams sēsties pie stūres, jo alkohola koncentrācija asinīs joprojām var būt paaugstināta.

Policija uzsver, ka arī līdzcilvēkiem ir liela ietekme, lai atturētu savu radinieku, draugu un paziņu no sēšanās pie stūres reibuma stāvoklī. Ja neizdodas atturēt kādu no braukšanas reibuma stāvoklī, policija aicina par to nekavējoties ziņot, zvanot pa tālruņa numuru 110.

Valsts policijas Galvenās kārtības policijas pārvaldes Satiksmes drošības pārvaldes priekšnieks Normunds Krapsis norāda, ka policija svētku laikā reidos iesaistīs arī policijas darbiniekus no brīvajām maiņām, tādēļ policistu skaits uz Latvijas ceļiem būs īpaši liels. N. Krapsis aicina ikvienu, svinot svētkus, parūpēties par sevi un saviem līdzcilvēkiem, būt uzmanīgiem un nebraukt alkohola reibumā.

Tāpat policija aicina pieaugušos sekot līdzi gan bērniem, gan arī pašiem būt uzmanīgiem aktivitātēs pie ūdens, ugunskuriem un ievērot drošību arī svētku pasākumu laikā.

0 Komentāru