Čeku loterijas tehniskā izstrāde un apkalpošana izmaksās teju pusmiljonu eiro

0 Komentāru
Čeku loterijas tehniskā izstrāde un apkalpošana izmaksās teju pusmiljonu eiro
IEVA LŪKA, LETA

Lai nākamā gada vasarā varētu uzsākt čeku loteriju, piektdien izsludināts iepirkums Valsts ieņēmumu dienesta (VID) rīkotās čeku loterijas tehniskā risinājuma nodrošināšanai, informē VID.

Komersantam, kas uzvarēs iepirkumā, jāizstrādā moderns, kvalitatīvs, ērts un drošs tehniskais risinājums vietnē www.cekuloterija.lv čeku reģistrēšanai, apstrādei un uzvarētāja noteikšanai. Piedāvājumu var iesniegt līdz 2018. gada 28. decembra pulksten 11.00.

Paredzamā līgumcena ir 425 178,00 (bez PVN).

Līguma ietvaros iepirkuma uzvarētājam būšot jānodrošina čeku loterijas organizēšana un īstenošana, nodrošinot programmatūru un aparatūru datu apmaiņai, apstrādei un uzglabāšanai, un programmatūras uzturēšana un pilnveidošana.

Līgumu paredzēts slēgt uz 60 mēnešiem jeb pieciem gadiem.

Jau vēstīs, ka čeku loterijas likums tika pieņemts 2018. gada 14. novembrī un ir spēkā no 2019. gada 1. jūlija. Sākot ar nākamā gada jūliju, ikviens Latvijas iedzīvotājs varēs reģistrēt čeku, kvīti vai VID reģistrētas biļetes par Latvijā iegādātajām precēm un saņemtajiem pakalpojumiem vismaz 5 eiro apmērā vietnē www.cekuloterija.lv un pretendēt uz dažāda apmēra naudas balvām mēneša un gada izlozē, kā arī uz padziļinātās sadarbības programmas dalībnieku papildbalvām.

Čeku loterijas mērķis ir veicināt godīgu konkurenci un nodokļu saistību labprātīgu izpildi, mazināt krāpšanu nodokļu iekasēšanas jomā un izvairīšanos no nodokļu nomaksas, kā arī mudināt patērētājus pieprasīt čekus par iegādātajām precēm un saņemtajiem pakalpojumiem.

0 Komentāru