C hepatītu ārstē tikai nelielai daļai pacientu. Kāda jaunas ģimenes tēva stāsts

Pastāvīgs nogurums, neziņa par nākotni un bailes par tuviniekiem – ar šādām sajūtām nākas sadzīvot ar C hepatītu sirgstošam jaunas ģimenes tēvam.

Atpakaļ uz rakstu

18 komentāri

 • Dainis 11
 • nerss

  nerss

  mees arii izgaajaam cauri sai terapijai, jo bijaam to laimiigo skaitaa, kuriem arsteesana bija par velti. bet ar to jaau viss nebeidzaas. mums paleimeejaas, ka bija laba un saprotosa daktere, kura izskaidroja arsteesanos gaitu. tas nebija viegli, jo saakumaa braucaam 3,5 h uz riigu, tad stundas rindaa pie dakteres. notiekumi ir stingri, jo sakumaa bija jaabrauc liidzi un jaauzklausa dakteres noraadiijumi. zaales bija jadzer notiektos laikos un viena injekcija reizi nedeelaa. man bija visam jaaseko liidzi. terapija ir loti smaga, jo pirmos divus meenesus bija loti slikti , nogurums, nespeeks un bija jaapavada gultaa, jo nejuutas laabi. daktere mums paskaidroja, ka ir liidziiga kiimijas terapijai,un daudzi pamet, jo nevar to iztureet. mums pagaidaam ir labi, jo hepatiits esot iekapsuleejies un uz prieksu neejot, bet drosiiba ir jaaieveero.man taica, ka saslimt nevarot, bet esot jaabuut piesardziigiem, lai abu asinis nesaskartos, nu teiksim caur bruuceem. es sapratu, ka chepatiits nav lipiigs . es arii baidiijos, bet peec gada uztaisiiju analiizes baidoties, bet taas bija negatiivas- par laimi.
 • juta

  juta

  jā ar mani ir tas pats nekādas ārstēšanas,bet rodas jau blakus slimības nieres ,zarnas sirds sāpes ,bet ārsta atbilde analīzes nav tik sliktas neko nevaram palīdzēt ,bet man jāiet uz darbu ,kur jāstrāda ,jo mājās nav neviena,kas uzturētu...a spēka ta nav ir sāpes,bet tas uz aknām neattiecas un tā lūk ārstējos kā māku.par tādu iespēju kā grupu mes varam aizmirst,bet varbūt vajadzēja padomāt ,kas mums ielēja šo c hepatitu ,,es piem, noteikti zinu ka tas bij pie dzemdībām ,kad tika pērlietas asinis,,pirms tam ar mani viss bij kārtībā ,,un ,kas sodīs tos ,as lej nepārbaudītas asinis..man piem pārlēja policista asinis ,,nu protams paldies viņam par palīdzību,bet iespējams viņš pats nemaz nezināja ka ir slims,,
 • Anne

  Anne

  Visu laiku runā par jaunākās paaudzes medikamentiem.Cik sapratu tie ir 200 cilvēki gadā. Bet kāpēc nepaskaidro par kombinēto interferona metodi.To vispār nepielieto? Ko labu dara olysio?
 • oopis

  oopis

  man liekas ,ka TAUTA SĀKS ĀRSTĒT PATI SEVI VIENS OTRAM PALIIDZOT AR PADOMIEM ,KAS NAAK NO SIRDS -----------------KAS NOTIEK LATVIJĀĀ ???
 • Aina Ūdre

  Aina Ūdre

  Tā ir sistēma ..bizness ...zāles pilnība uzspiež pirkt par savu naudu..ja nevari nopirkt mirsti...vai arī lūdz palīdzību no tautas kā tas 90% arī notiek.Esam pierādījuši ka ziedojam līdzekļu slimiem ,nelaimē nonākušiem u.t.t.Nemaz nerunājot par to liela daļ no saziedotās naudas aiziet tur nezin kur.......bēdīgi ŠIS VEIKSMES STĀSTS...vēmiens nāk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 • Ksenija Ignatjeva
 • kroms

  kroms

  Jo - kurš nepirks, tam būs` mirt....Ko tad jūs biznesa` pasaulē gaidījāt - pirkt nespējīgie?
 • INTA

  INTA

  NU DRUSKU PAĀRSTĒS UN TAD JAU ARĪ.......LAIKAM IZDEVĪGI....
 • gaca

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!