3 komentāri

Gaismas pils jumtā jau izveidojusies pirmā sūce, bet būvnieki pieļauj, ka tajā vainīgi putni. Viņi sola, ka sūce tiks aizdarīta jau tuvākajā laikā, bet atzīst, ka būs jāmeklē arī ilgtermiņa risinājums, lai spārnotie kaitnieki bibliotēkas jumtam netiktu klāt. Tikmēr Latvijas Nacionālās bibliotēkas pārstāvji akcentē, – defekti Gaismas pils ēkā vērtējami kā nelieli.

No griestiem pilošs ūdens nepatīkami pārsteidza uz eksprezidenta Valda Zatlera grāmatas prezentāciju jaunajā Latvijas Nacionālās bibliotēkas ēkā sestdien sanākušos viesus. Gaismas pils ekspluatācijā nodota pirms mazāk nekā gada, tomēr būvnieki noliedz, ka projektā būtu pieļautas lielas nepilnības. Viņi pieļauj, ka notikušajā vainojami putni, kuriem patīkot izknābāt silikona putas jumta salaidumu vietās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sūce tikšot salabota jau pirmdien, bet ilgtermiņā varētu nākties apdomāt citus putnu atbaidīšanas paņēmienus, piemēram, metāla režģi. Viņš arī uzsvēra, ka bibliotēkas jumtam būvnieki devuši 10 gadu garantiju, tādēļ arī jebkādas turpmākās problēmas tiks novērstas bez kavēšanās. Bibliotēkas pārstāvji tikmēr atzīst, ka sūce jumtā neesot vienīgā problēma.

Jāpiebilst, ka joprojām nav atrisināts arī jautājums par Gaismas pils apsaimniekošanu, tādēļ ēka netiek regulāri mazgāta.

TOP komentāri

  • zvaigžņu vilks
  • Njāā...
    0 0 0

    Njāā...

    Silikona putas Jumta salaiduma vietās...... kautkas stulbāks nav dzirdēts, vai tiešām viss tiek būvēts 1 gadam?
  • leitis

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl