Komentāri

Būvniecības nozares svarīgākajam uzraugam izraudzīts jauns vadītājs – tā būs Svetlana Mjakuškina, kas līdz šim strādāja Patērētāju tiesību aizsardzības centrā.

Būvniecības valsts kontroles biroja jaunajai direktorei, kas savus pienākumus sāks pildīt 1. augustā, nozare nav sveša, jo arī līdzšinējā amatā viņa pēdējos gadus uzraudzīja būvizstrādājumu kvalitāti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Mjakuškina pieteicās uzraudzīt smagnējo, bet tautsaimniecībai nozīmīgo nozari, jo uzskata, ka spēs pilnveidot kontroles biroja darbu, nodrošinot Latvijas būvju drošību un kvalitāti. Viņa pieļauj arī izmaiņas dažādos procesos, lai resursi netiktu tērēti nevajadzīgām pārbaudēm.

Kontroles biroja vadītājas bruto alga būs 2264 eiro mēnesī, ar iespēju saņemt bonusus.

Līdzšinējais biroja direktors Pēteris Druķis amatu pameta šogad 31. martā – pēc vienošanās ar ekonomikas ministru. Direktora pienākumus līdz šim pildīja direktora vietnieks Māris Demme.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl