Komentāri

Būvniecības nozares svarīgākajam uzraugam izraudzīts jauns vadītājs – tā būs Svetlana Mjakuškina, kas līdz šim strādāja Patērētāju tiesību aizsardzības centrā.

Būvniecības valsts kontroles biroja jaunajai direktorei, kas savus pienākumus sāks pildīt 1. augustā, nozare nav sveša, jo arī līdzšinējā amatā viņa pēdējos gadus uzraudzīja būvizstrādājumu kvalitāti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Mjakuškina pieteicās uzraudzīt smagnējo, bet tautsaimniecībai nozīmīgo nozari, jo uzskata, ka spēs pilnveidot kontroles biroja darbu, nodrošinot Latvijas būvju drošību un kvalitāti. Viņa pieļauj arī izmaiņas dažādos procesos, lai resursi netiktu tērēti nevajadzīgām pārbaudēm.

Kontroles biroja vadītājas bruto alga būs 2264 eiro mēnesī, ar iespēju saņemt bonusus.

Līdzšinējais biroja direktors Pēteris Druķis amatu pameta šogad 31. martā – pēc vienošanās ar ekonomikas ministru. Direktora pienākumus līdz šim pildīja direktora vietnieks Māris Demme.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl