Komentāri

Ja gribi būt godīgs gājējs, labāk Salu tiltu būvdarbu laikā nemaz neizmantot! Tā var secināt, aplūkojot dažādus variantus, kā nokļūt no vienas Daugavas puses otrā. Protams, var sekot norādēm un aizlieguma zīmēm un mēģināt tiltu tomēr šķērsot, taču arī tad nav garantijas, ka nenonāksi strupceļā un jāgriežas būs vien apkārt.

Kā pārliecinājās raidījums Bez Tabu, tiltu gājēji mēģina šķērsot, neievērojot norādes par aizliegumu. Tad nākas pieciest būvdarbu veicēju nepatikas uzplūdus, taču, ja citu variantu nav un negribas tērēt naudu par dārgo Rīgas satiksmes biļeti, nekas cits neatliek.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Salu tilta remontu tiek solīts pabeigt līdz šā gada beigām.

“Būvdarbu zonā satiksmes organizācija var mainīties pat vienas nakts laikā. Jārēķinās, ka ierobežojumi var rasties pēkšņi, bet tie ir saskaņoti ar Satiksmes departamentu,” tā Bez Tabu pauda Rīgas domes Satiksmes departamenta pārstāve Ilze Dišlere.

Skaties video, kā gājējiem veicas, mēģinot šķērsot Salu tiltu!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl