Būtiski samazinājies ilgstošo bezdarbnieku skaits

Visos Latvijas reģionos būtiski samazinājies ilgstošo bezdarbnieku skaits. Gada pirmajos nepilnos četros mēnešos pastāvīgā darbā iekārtojušies 3000 personu. Nodarbinātības Valsts aģentūra (NVA) to skaidro ar īstenoto Eiropas Sociālā fonda (ESF) projektu ”Atbalsts ilgstošajiem bezdarbniekiem”, kad tiek izzinātas katra cilvēka individuālās vajadzības un pielāgotas palīdzības programmas.

Atpakaļ uz rakstu

1 komentārs

  • S

    S

    Cik ilgi auklēsies ar tiem slaistiem-ar tiem es domāju jaunos cilvēkus līdz 40-45, kuri bija par slinkiem, lai mācītos, apgūtu profesijas.Valsts sistēma vainīga, jo tad atestātus deva arī ar vērtējumiem 1-2-3, bet pašiem ari jābūt galvām uz pleciem ne tikai cepures valkāšanai un 2litreņu tukšošanai.Pabalsti jāmaksā tikai cilvēkiem, kuri ir godprātigi strādājuši un atbrīvoti, ja samazināts darbinieku skaits vai uznēmums likvidējies, domāju, vecumā virs 50.Cik neredzam laukos-mājas zālēs ieaugušas,bet saulitē sēž, pudelītes cilājas, jo ar pabalstiņu pietiek, tad vēl pārtikas paciņas iedod.Gan jau pilsētās arī tādu čaklīšu diezgan.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!