Burovs: LNMM vērienīgo rekonstrukciju pilnībā pabeigs pēc gada

Komentāri

Latvijas Nacionālā mākslas muzeja (LNMM) rekonstrukcijas darbi pilnībā tiks pabeigti pēc gada, taču atvērt muzeju apmeklētājiem paredzēts 2016. gada maijā, sacīja Rīgas domes Īpašuma departamenta direktors Oļegs Burovs.

Iepriekš muzejs rekonstrukcijas būvdarbus gan bija paredzēts pabeigt šogad, taču dažādu iemeslu dēļ šis laiks pārcelts uz nākamo gadu. Kā intervijā raidījumam 900 sekundes sacīja O. Burovs, Latvijā un Baltijā neesot pieredzes tik lielu apakšzemes apjomu būvdarbos, un tagad muzeja platība ir palielināta divkārši.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

LNMM rekonstrukcijas izmaksas tiek lēstas 35 miljonu eiro apmērā, no kuriem 21 miljons ir Rīgas domes finansējums, bet 13 miljoni eiro nāk no Eiropas Savienības (ES) fondiem. Pašlaik ir apgūti 40% no finansējuma, sacīja O. Burovs.

LNMM trešdien, 29. oktobrī, svinēs spāru svētkus.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl