Bunkus nošauts ar automātu; slepkavu auto vairākas dienas stāvējis netālu esošā namu pagalmā

2 komentāri

Maksātnespējas administratora, advokāta Mārtiņa Bunkus nošaušana uzskatāma par šokējošu un pārdrošu, jo pavisam netālu ir policijas iecirknis, un likumsargi ieradušies pāris minūšu laikā.

Slepkavība notikusi precīzi plkst. 8.40. Šāvienus dzirdējušas puķu pārdevējas. Policijā apstiprina, ka slepkavas šāvuši no automāta.

Dzirdēju 7, 8 šāvienus. Man likās, automāta kārta. Domāju, ka bērni blēņojas. Dzirdēju lielu blīkšķi, ka mašīna ieskrēja. Autobusiņš blakus stāvēja, bet es klāt negāju, neskatījos.

Redzēju, ka mašīna brauc, apmetās, un viss. Vai citas mašīnas brauca, nezinu, mums savas darīšanas.

TV3 Ziņas: Bija cilvēki uz ielas?

Par laimi nē, neskatījāmies.

Izmeklētāji slepkavības vietu pētīja vairākas stundas. Lodes sacaurumojušas mašīnas logu. Kad bija savākti pierādījumi, nelaiķi aizveda apbedīšanas biroja automašīna. Nošautais maksātnespējas administrators bija vien 38 gadus vecs.

Drīz kļuva skaidrs, ka noziedznieki no slepkavības vietas aizmuka ar mikroautobusu, kuru netālu pameta un aizdedzināja.

Arī tur sastapts liecinieks, kas pamanīja degošo auto, viņš bija izvedis pastaigā suņus. Busiņu bija ievērojis jau vairākas dienas iepriekš netālu esošā dzīvojamo namu pagalmā.

Es sākumā nepievērsu uzmanību, kādas piecas, sešas dienas tas busiņš tur stāvēja. Ne, kā pārējās mašīnas, bet tā uz sāniem bija noparkota, lai var ērtāk izbraukt.

Liecinieks ugunsgrēka laikā dzirdējis sprādzienu, un notikušo ar telefonu fotografējis un filmējis.

Pēcpusdienā policija sasauca preses brīfingu, apstiprinot Bunkus slepkavību. Iespējams, to veikuši ārzemēs nolīgti slepkavas.

Policija sola drīzumā sniegt sīkāku informāciju par notikušo.