Komentāri

Vācija svētdien svinēs 25 gadus, kopš kritis Berlīnes mūris. Bundestāga prezidents Norberts Lamerts paziņojis, ka varbūt Berlīnes mūris netiktu sagrauts, ja pirms tam nebūtu bijis Baltijas ceļa, tā sacīja Valsts prezidenta preses sekretāre Līga Krapāne.

Valsts prezidents Andris Bērziņš kopā ar Lietuvas un Igaunijas prezidentiem viesojušies Vācijā, kur viņiem tika pasniegta Vācijas preses izdevumu piešķirtā balva Baltijas valstīm – Zelta Viktorija gada eiropiešiem. Tāpat notika Baltijas valstu prezidentu tikšanās ar Vācijas prezidentu Joakimu Gauku.

Emocionālā runā Vācijas Bundestāga prezidents N. Lamerts akcentēja, ka 1939. gadā parakstītais Molotova-Ribentropa pakts nebija kopīgs Nacistiskās Vācijas un Padomju Savienības neuzbrukšanas, bet gan kopīgas uzbrukšanas pakts. Savukārt līdz ar paplašināšanos Eiropas Savienība kļuvusi nevis austrumnieciskāka, bet gan rietumnieciskāka, turklāt tagad Baltijas valstis rāda piemēru citām Eiropas valstīm.

Vācijas un Baltijas valstu prezidentu tikšanās laikā sarunu akcents tika likts uz drošības jautājumiem. Vācijas prezidents sacīja, ka viņš kā cilvēks, kas nāk no Austrumvācijas, ļoti labi saprot baltiešu bažas par to, kas notiek pie Baltijas valstu robežām.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl