Komentāri
Bukmeikeri izskaitļojuši, ka nākamgad pirmais jaundzimušais būs zēns
FOTO: Flickr

Jau tradicionāli sporta totalizatora Optibet bukmeikeri piedāvā veikt prognozi par pirmo jaundzimušo 2016. gadā Rīgas Dzemdību namā. Šā gada sākumā Rīgā pirmā pasteidzās piedzimt meitene, tomēr bukmeikeru prognozes liecina, ka 2016. gadā pirmais drīzāk varētu būt zēns.

Ar 51% varbūtību Optibet prognozē, ka 2016. gadā Rīgas Dzemdību namā pirmais piedzims zēns. Tikai nedaudz mazāka varbūtība pirmajai nākt pasaulē ir meitenei.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēdējos divos gados Rīgā pirmās piedzima meitenes, tomēr 2013., 2012. un 2011. gadā līderi bija zēni.

Tāpat Optibet izskaitļojuši mēnesi, kurā 2016. gadā varētu piedzimt pirmie trīnīši. Visticamāk, pirmie trīnīši 2016. gadā piedzims janvārī (18% varbūtība) vai februārī (14% varbūtība).

Ar 11% varbūtību Optibet bukmeikeri prognozē, ka ziņa par trīnīšiem valsti varētu pārsteigt vien martā.

Ar mazāk nekā 10% varbūtību tiek vērtēta iespēja, ka trīnīši piedzims aprīlī vai vēlāk. Atgādinām, ka šajā gadā pirmie trīnīši pasauli ieraudzīja februāra vidū, 2014. gadā – maijā, 2013. gadā – oktobrī, savukārt 2012. gadā – februārī.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl