Komentāri

Dienu pirms Saeimas ārkārtas sēdes vienprātības par nodokļu politikas izmaiņām starp Zaļo un zemnieku savienību un “Vienotību” joprojām nav. Vienlaikus koalīcijas partneri apgalvo, ka tas neietekmē valdības stabilitāti. Tikmēr plānotās mikrouzņēmumu nodokļa izmaiņas Saeimas komisijā turpina virzību ar opozīcijas atbalstu.

Aptuveni stundu garā koalīcijas partneru tikšanās beidzās bez vienošanās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vairāk nekā pirms gada pieņemtais regulējums par minimālajām sociālajām iemaksām ir nevis jāatceļ, kā to vēlas valdības vadītājs, bet gan jāatliek, – pie sava viedokļa palika “Vienotība”.

“Vienotība” uzskata, ka atcelt minimālās sociālās iemaksas, neko nepiedāvājot vietā, esot bezatbildīgi. Savukārt Zaļo un zemnieku savienība uzsver, ka nevēlas no 1. janvāra radīt haosu un sola rast kompleksu risinājumu līdz nākamā gada pavasarim.

Tikmēr Budžeta komisija ar balsu vairākumu atbalstīja mikrouzņēmuma nodokļa likmi palielināt no pašreizējiem deviņiem līdz 15 procentiem. Vienlaikus mikrouzņēmumiem, kuru apgrozījums nepārsniedz 7000 eiro gadā, tiek rosināts noteikt mazāku likmi – 12%.

“Vienotības” deputāti gan balsojumā atturējās. Atbalsts tika panākts, arī pateicoties vairākiem opozīcijas deputātiem. Kāds būs “Saskaņas” balsojums rīt parlamenta sēdē, vēl netiek atklāts.

Video: LNT Ziņu sižets

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl