Komentāri

Dienu pirms Saeimas ārkārtas sēdes vienprātības par nodokļu politikas izmaiņām starp Zaļo un zemnieku savienību un “Vienotību” joprojām nav. Vienlaikus koalīcijas partneri apgalvo, ka tas neietekmē valdības stabilitāti. Tikmēr plānotās mikrouzņēmumu nodokļa izmaiņas Saeimas komisijā turpina virzību ar opozīcijas atbalstu.

Aptuveni stundu garā koalīcijas partneru tikšanās beidzās bez vienošanās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vairāk nekā pirms gada pieņemtais regulējums par minimālajām sociālajām iemaksām ir nevis jāatceļ, kā to vēlas valdības vadītājs, bet gan jāatliek, – pie sava viedokļa palika “Vienotība”.

“Vienotība” uzskata, ka atcelt minimālās sociālās iemaksas, neko nepiedāvājot vietā, esot bezatbildīgi. Savukārt Zaļo un zemnieku savienība uzsver, ka nevēlas no 1. janvāra radīt haosu un sola rast kompleksu risinājumu līdz nākamā gada pavasarim.

Tikmēr Budžeta komisija ar balsu vairākumu atbalstīja mikrouzņēmuma nodokļa likmi palielināt no pašreizējiem deviņiem līdz 15 procentiem. Vienlaikus mikrouzņēmumiem, kuru apgrozījums nepārsniedz 7000 eiro gadā, tiek rosināts noteikt mazāku likmi – 12%.

“Vienotības” deputāti gan balsojumā atturējās. Atbalsts tika panākts, arī pateicoties vairākiem opozīcijas deputātiem. Kāds būs “Saskaņas” balsojums rīt parlamenta sēdē, vēl netiek atklāts.

Video: LNT Ziņu sižets

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl