Budžets 2017: izdevumi palielināti par 681 miljonu

Komentāri

Valdība ārkārtas sēdē apstiprinājusi jauno valsts budžetu. Nākamgad izdevumiem atvēlēti 8,3 miljardi eiro, kas ir par 681 miljonu vairāk salīdzinājumā ar šo gadu.

Finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola norāda, ka nākamā gada budžetā ieņēmumi un izdevumi ir pārsnieguši pirmskrīzes līmeni. Un viņa uzsver, ka jaunais budžets ir vērsts uz valsts attīstību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Par prioritātēm valdība ir atzinusi finansējuma palielināšanu aizsardzībai, veselības aprūpei un izglītības sistēmai. Finanšu ministre atzīst, ka šīs nozares būtu pelnījušas vairāk naudas, taču tādā gadījumā vēl liekāks kļūtu parāda slogs, kas jau tagad ir smags.

“Protams, ka nav zelta nūjiņas, ar kurām var atrisināt visas sasāpējušās problēmas un ieilgušās vajadzības. Bet, manuprāt ir ļoti svarīgi, ka valdība ir bijusi konsekventa un pieturējusies pie šīm prioritātēm. Un veltījusi tam tik daudz līdzekļu, cik mēs šobrīd manuprāt varam atļauties. Mēs nedrīkstam tērēt vairāk, jo mūsu bērniem, mazbērniem tad būs par to jāsamaksā.

Tikmēr brīžiem augstos toņos ceturtdien jaunā budžeta apspriešana notika ar valdības sociālajiem partneriem – arodbiedrībām un uzņēmēju organizācijām, kas nav apmierinātas ar valdības veikumu.

Video

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl