Komentāri
Bruņoto spēku arsenālu papildinās ar 5,5 miljonus vērtiem ložmetējiem
FOTO: LETA

Aizsardzības ministrija (AM) par 5 525 888 eiro iegādāsies ložmetējus un to komplektējošās daļas, informē AM.

7,62 un 12,7 milimetru ložmetējus un to daļas piegādās Beļģijas ieroču kompānija “FN Herstal”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Iepirkuma organizēšanai nenotika konkurss, bet sarunu procedūra, iepriekš nepublicējot paziņojumu par līgumu.

Bruņojums paredzēts Nacionālo bruņoto spēku regulāro spēku, kā arī Zemessardzes vienībām. Konkrētu iegādājamo ložmetēju skaitu AM neatklāj, jo jāievēro operacionālās drošības prasības.

Jau ziņots, ka arī 2014.gada nogalē noslēdzās 1 808 322 eiro liels iepirkums par ložmetēju iegādi Latvijas bruņotajiem spēkiem. Šis iepirkums bija par 12,7 milimetru ložmetēju “Browning M2HB-QCB” piegādi. Arī toreiz tika izvēlēta Beļģijas ieroču kompānija “FN Herstal”.

2013.gada nogalē noslēdzās 335 887 eiro liels iepirkums par ložmetēju un to rezerves daļu iegādi bruņotajiem spēkiem. Par 266 587 eiro bija paredzēts iegādāties 12,7 milimetra ložmetējus “M2HB QCB”, par 32 295 eiro – šīs markas ložmetēja salūtstobrus, bet par 14 444 eiro – ložmetēja rezerves daļas un instrumentus.

Par pārējo naudu bija paredzēts iegādāties 5,56 milimetru un 7,62 milimetru ložmetēja “Minimi” rezerves daļas un instrumentus.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl