Broņislavs Skrinda zaudējis meitu un gaida Zolitūdes izmeklēšanas rezultātus

23 komentāri

Īsto nelaimes vaininieku noskaidrošanu šobrīd visvairāk gaida traģēdijā cietušie. Viņu vidū ir arī Broņislavs Skrinda, kurš traģēdijā zaudējis meitu Inu.

Katru dienu Broņislavam Skrindam nākas mērot ceļu garām nelaimes vietai. Blakus Maxima veikalam dzīvoja Broņislavs ar kundzi un meita ar diviem bērniem. Tagad vecvecāki audzina sešgadīgo Artu un deviņgadīgo Tomu vieni paši. Šis gads visiem četriem emocionāli bijis ļoti smags.

Skrindas ģimene domā, ka īstie nelaimes vaininieki sodīti netiks, tāpēc nebrīnās par ilgstošo izmeklēšanu un to, ka aizdomās turamo vārdi vēl joprojām nav nosaukti.

Tāpat kā pirms gada, arī tagad ik mēnesi bojā gājušās Inas bērni Arta un Toms par savu mammu saņem pabalstu. ”Mums pietiek,” saka Broņislavs. Bērni apmeklē pulciņus, dzīve turpinās, mazmeitiņa pagājušajā nedēļā svinēja savu pirmo dzimšanas dienu bez mammas. Tikmēr Broņislavs cer, ka Ina ir apmierināta ar viņu visiem darbiem, jo sapņos pie viņiem nenāk. Esot tāda zīme…

TOP komentāri

 • Ka tik ne arī
  +4 +4 0

  Ka tik ne arī

  un es baleta dejotājs! Liekat mierā bērnu tēvu! Traucē šiverēt vai...
 • Kaimiņiene ar līdzjūtību
  +4 +4 0

  Kaimiņiene ar līdzjūtību

  Sen dzīvoju vienā mājā, arī zinu cietušos, jo projām redzu streipuļo, bet tas nu gan nav bērnu tēvs!! kaunieties "Rita" -trollis!!
  Līdzjūtība bērniem!
 • blakus irnieks vai sliktais
  +4 +4 0

  blakus irnieks vai sliktais

  Velns rāvis, cik var? vai serot, vai ko tur, vai dzert. var vienreiz babulis skaņu nogriezt? štekerus aizbāzām, piegriezies to rīkli klausīties. saprotam tuvais vai meita miris, bet cik tad...............

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl