Broka nestartēs Saeimas vēlēšanās

Komentāri
Broka nestartēs Saeimas vēlēšanās
Foto: LETA

Tieslietu ministre Baiba Broka (VL-TB/LNNK) nepiedalīsies Saeimas vēlēšanās. Viņasprāt, pēc atteikuma saņemt pielaidi valsts noslēpumam esot jāietur pauze, tādējādi liedzot konkurentiem iespēju izmantot viņas vārdu apvienības “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un brīvībai”/LNNK nomelnošanai.

Kā vēsta laikraksts Neatkarīgā, Broka uzskata, ka neapdomāti ļāvusies, lai partijas vadība viņu pierunā nepilnu gadu pēc pašvaldību vēlēšanām ieņemt tieslietu ministres amatu un uzreiz kandidēt Eiropas Parlamenta vēlēšanās. “Domāju, ka partija pārāk strauji uzticēja man dažādus amatus.

Broka ir pārliecināta, ka viņai izdosies pierādīt, ka Satversmes aizsardzības biroja (SAB) paustās aizdomas par viņas lojalitāti valstij ir nepamatotas. Taču tam būšot nepieciešams vairāk laika nekā līdz Saeimas vēlēšanām atlikušie trīs mēneši. Tādēļ viņa vēlēšanās nestartēs.

Jau ziņots, ka SAB nav piešķīris pielaidi valsts noslēpumam tieslietu ministrei Brokai. Viņai bija nepieciešama pielaide sevišķi slepenai informācijai. Broka SAB lēmumu pārsūdzēs ģenerālprokuroram.

SAB pastāvēšanas laikā ģenerālprokurors tikai vienu reizi atcēlis lēmumu par pielaides valsts noslēpumam izsniegšanu vai neizsniegšanu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl