Broka: Iespējams, esmu nonākusi būvindustrijas milžu cīņu krustugunīs

“Iespējams, esmu nonākusi būvindustrijas milžu cīņu krustugunīs,” sniedzot skaidrojumu par nonākšanu korupcijas skandāla centrā, piektdien sacīja Nacionālās apvienības politiķe Baiba Broka, kura gan šobrīd savu darbību partijā apturējusi.

Atpakaļ uz rakstu

4 komentāri

 • Aldis Slinkis

  Aldis Slinkis

  Kaut kā esat aizmirsuši ka cilvēks nav vainīgs kamēr nav tiesas sprieduma.Visi grib redzēt labus biatlonistus Latvijā,tikai neviens negrib atbalstīt biatalonu ,bet kad kāds ziedo naudu tad uzreiz bļauj ka ir intereses.Tad jau katram kas kaut kur un kaut kam ziedo naudu ir kādas intereses.Ja kāds ziedo izglītībai tad ir jāliek cietumā jo iespējams ka vēlas ietekmēt eksāmenu rezultātus .Tā iznāk pēc jūsu loģikas.
 • janis
 • Duuna

  Duuna

  Jau sievete tados gados,kurai butu jazin un jadoma,ko vina grib..Jaatbild par savu ricibu,parakstu..Vina veel teiks nonajusi ..ksut kadas buvfirmu stridos.Tas ir vajprats,aita.Ka var vadit ,macit citus,ja nav mugurkaula...ka?Tagad mums makarobus kars,vina nezinaja.....Tad par apkopeju peec komandam strada...Pretiga zagle,kas grib tikai naudu.Vinai butu pasai KNAB jazino par visu.Cietuma tadu un ar mantas konfiskaciju.Prasnat naudu..kam prieks kaut kadien biletlonistiem....akstiem...Lai tacu izput tie spirta veidi visi.Mums ir jazin ko,kas drikst ziedot,visam jabut papiros,kam aizgaja,cik sanema par koTreneriem un vadibai milzigas algas....Maita.
 • kaža

  kaža

  nu padomā tik ,taisni bimbāt gribas ,bedninkaja 20 štuk ,,visi slikti apkārt ,,

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!