Brīvosta turpina auklēties ar Loginovu; viņu vērtēs neatkarīga komisija

Pievienot komentāru
Brīvosta turpina auklēties ar Loginovu; viņu vērtēs neatkarīga komisija
Ekrānšāviņš

Rīgas Brīvosta kārtējo reizi nespēj tikt skaidrībā, vērtējot pārvaldnieka Leonīda Loginova atbildību. Lai saprastu, vai Loginovs, pret kuru uzsākts kriminālprocess, ir nodarījis kaitējumu ostai, tiks algota ekspertu grupa.

Loginova izvērtēšanai atvēlēti divi mēneši, un Brīvosta ir pārliecināta, ka šis ir efektīvākais un juridiski precīzākais veids, kā pašreizējā situācijā rīkoties.

Situācija Rīgas Brīvostā ir absurda – lai gan prokuratūra pret Brīvostas pārvaldnieku Loginovu un viņa vietnieku Aigaru Pečaku uzsākusi kriminālprocesu par dienesta stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu un par to oficiālā vēstulē informējusi brīvostu, skandalozais pārvaldnieks netraucēti atrodas ērtajā un ļoti labi apmaksātajā amatā.

Loginovs atteicies sniegt komentārus saistībā ar šo lietu, turklāt gan viņš, gan palīgs esot parakstījuši dokumentus par informācijas neizpaušanu ierosinātajā lietā, tādēļ nevarot sniegt papildu informāciju pat Brīvostas valdei.

Šīs dienas valdes sēde noritēja vairāk nekā divas stundas, un tajā tika izlemts veidot valstī atzītu juristu ekspertīzi, lai saprastu, vai Loginova un viņa vietnieka darbības ostai vispār ir radījušas kādu kaitējumu.

Brīvostas valdes priekšsēdētājs Andris Ameriks pēc sēdes sacīja: ”Mēs vērsīsimies ar vēstuli Zvērinātu revidentu padomē un Latvijas Advokātu padomē ar lūgumu deleģēt profesionāļus, kas būtu komisija, kura sagatavotu savu atzinumu par to, vai ir pamats atzīt sevi par cietušajiem, un iesniegt šādu prasību.”

Loginovu no amata mēģinājuši gāzt vairāki politikas smagsvari, tostarp arī ministri, taču Brīvostas pārvaldnieks vienmēr spējis saglabāt ienesīgo pozīciju.

VIDEO:

Lasi vēl