Brīvosta turpina auklēties ar Loginovu; viņu vērtēs neatkarīga komisija

Komentāri

Rīgas Brīvosta kārtējo reizi nespēj tikt skaidrībā, vērtējot pārvaldnieka Leonīda Loginova atbildību. Lai saprastu, vai Loginovs, pret kuru uzsākts kriminālprocess, ir nodarījis kaitējumu ostai, tiks algota ekspertu grupa.

Loginova izvērtēšanai atvēlēti divi mēneši, un Brīvosta ir pārliecināta, ka šis ir efektīvākais un juridiski precīzākais veids, kā pašreizējā situācijā rīkoties.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Situācija Rīgas Brīvostā ir absurda – lai gan prokuratūra pret Brīvostas pārvaldnieku Loginovu un viņa vietnieku Aigaru Pečaku uzsākusi kriminālprocesu par dienesta stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu un par to oficiālā vēstulē informējusi brīvostu, skandalozais pārvaldnieks netraucēti atrodas ērtajā un ļoti labi apmaksātajā amatā.

Loginovs atteicies sniegt komentārus saistībā ar šo lietu, turklāt gan viņš, gan palīgs esot parakstījuši dokumentus par informācijas neizpaušanu ierosinātajā lietā, tādēļ nevarot sniegt papildu informāciju pat Brīvostas valdei.

Šīs dienas valdes sēde noritēja vairāk nekā divas stundas, un tajā tika izlemts veidot valstī atzītu juristu ekspertīzi, lai saprastu, vai Loginova un viņa vietnieka darbības ostai vispār ir radījušas kādu kaitējumu.

Brīvostas valdes priekšsēdētājs Andris Ameriks pēc sēdes sacīja: ”Mēs vērsīsimies ar vēstuli Zvērinātu revidentu padomē un Latvijas Advokātu padomē ar lūgumu deleģēt profesionāļus, kas būtu komisija, kura sagatavotu savu atzinumu par to, vai ir pamats atzīt sevi par cietušajiem, un iesniegt šādu prasību.”

Loginovu no amata mēģinājuši gāzt vairāki politikas smagsvari, tostarp arī ministri, taču Brīvostas pārvaldnieks vienmēr spējis saglabāt ienesīgo pozīciju.

VIDEO:

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl