Brīvo biļešu tikpat kā nav: skatītājiem liela interese par Leļļu teātra izrādēm

2 komentāri

Publikas pieprasījums pēc Leļļu teātra izrādēm ir vērā ņemams un augustā brīvu biļešu tikpat kā nav – tā intervijā “900 sekundēs” atklāj tā vadītājs Vilnis Beķeris, kurš ieskicē arī nākotnes plānus par teātrī gaidāmo remontu.

Iepriekš jau vēstīts, ka Leļļu teātra mājvietā Krišjāņa Barona ielā ir paredzēti remontdarbi, kas gan pagaidām vēl nav sākušies.

Kā norāda Beķeris, viss ir pārvietots uz pagaidu telpām Lāčplēša ielā 106, bet teātris šobrīd darbojas un izrādes demonstrēs Rīgas Latviešu biedrības namā. “Man ir liela pārliecība, ka remontdarbi mūsu ēkā Krišjāņa Barona ielā tiks pabeigti 2022. gada novembra beigās,” piebilst teātra vadītājs.

Skatītāju interese par izrādēm ir liela, jo augusta mēnesī brīvo biļešu tikpat kā nav. Tomēr jāņem vērā arī fakts, ka ierobežojumu dēļ teātra ietilpība arī ir mazāka. “Mēs esam pat trīs reizes augusta repertuāru papildinājuši ar papildus izrādēm. Ir arī attālinātās izrādes – šobrīd ir 10 izrādes, ko var skatīties attālināti,” norāda Beķeris.

Pandēmijas laiks ir ieviesis arī savas korekcijas Leļļu teātrī, jo darbinieku skaits ir samazinājies, taču pamatsastāvs ir palicis tas pats. “Pirmajā pusgadā teātra darbiniekiem mēs maksājām tikai 75% no algas, no augusta mēģināsim maksāt pilnu līgumā paredzēto summu,” norāda teātra vadītājs.

Kā atklāj Beķeris, tad 95% darbinieku ir vakcinēti un starp viņiem ir visi, kas saistīti ar skatītājiem.

2 komentāri