Brīvības ielas remonts: strādnieki nesteidzas, māmiņas netiek autobusā, bruģis kārdina zagļus!

Pievienot komentāru
Brīvības ielas remonts: strādnieki nesteidzas, māmiņas netiek autobusā, bruģis kārdina zagļus!

Sastrēgumi, tranšejas un nesteidzīgi strādnieki – šāds skats šajās dienās manāms Brīvības ielā, raisot sašutumu daudzos iedzīvotājos. Un tas viss Rīgas centra maģistrālajā ceļu artērijā! Nepieskatītas stāv bruģa kaudzes, kuras ieinteresējušas arī garnadžus. Kāds nasks bruģa vācējs nofilmēts, “aplasot” bruģi pie VEF Kultūras nama.

Ir ceturtdiena, pulkstenis viens pēcpusdienā. Ar auto braucot gar Juglu, ceļa malās redzamas tranšejas. Vairāku simtu metru garumā redzams tikai viens (!) strādnieks.

Pie izraktajām bedrēm saliktas bruģa kaudzes. Šķiet, pašvaldība ļoti augstu vērtē pilsētas iedzīvotāju godīgumu, cerībā, ka neviens mazdārziņa īpašnieks vai privātmājas saimnieks nepaļausies kārdinājumam piesavināties vērtīgo resursu, kas labi der celiņu bruģēšanai.

 

Foto: Jānis Zvērs

 

Lika pagaidīt.., Kādu aizdomīgu vīru video piefiksējis TV3 Ziņu moderators Arnis Krauze. Iemūžinātais kungs bez krekla savā auto piekabē netraucēti krāmējis bruģi no kādas sabiedriskā transporta pieturas pie VEF Kultūras nama. Pašvaldība sola informāciju pārbaudīt, un gadījumā, ja apstiprināsies zādzība, ziņos policijai.

 

 
 

Īpaši grūti tikt pāri Brīvības ielas tranšejām ir jaunajām māmiņām ar bērnu ratiem, invalīdiem ratiņkrēslos, kuriem pāri tranšejām jātiek sabiedriskajā transportā. Kristīne, jaunā māmiņa:

Nevar brīžiem tikt pāri. Gribēju pāris pieturas atpakaļ kāpt sabiedriskajā, nācām ar kājām. Bet nu labi, ka lietus nelīst!

Pārdesmit metru tālāk jaunā māmiņa ierodas pieturā, kur, balansējot ratus uz aizmugurējās ass, grīļīgi tiek pāri ”šķēršļu joslai”, un beidzot tiek arī autobusā.
Dažiem vietējiem remontdarbu kvalitāte un temps šķiet aizdomīgs, citi par remonta gausumu nesūdzas.

Inese: Ziniet, es pati esmu 2. grupas invalīde. Man netraucē. Es ievēroju noteikumus, kur jāpāriet. Ja pareizi dara, netraucē.

Oskars: Tās milzīgās rises, braukt bija nereāli. Rīgas galvenā iela, bet braucot liekas, ka plombas izlidos. Ja doties no rīta, labāk ar sabiedrisko. Kad sastrēgums “noskrienas”, var izbraukt pa vienu joslu. Cerams, ātri salabos.

Sociālajos tīklos iedzīvotāji aktīvi dalās pārdomās par remontdarbu kvalitāti un ātrumu. Kāds lietotājs raksta, ka uz Skolas un Lāčplēša ielas stūra riteņbraucējs iekritis remontdarbu bedrē. Tikmēr pašvaldība aicina iedzīvotājiem saglabāt mieru un pārlieku nesatraukties, akcentējot, ka pēc remontiem braukšana būs krietni patīkamāka.

twitter ekrānšāviņš twitter ekrānšāviņš

Foto

Video