Komentāri
Brīvdienās un svētku dienās gaidāms mitrs un mēreni silts laiks
FOTO: LETA

Tuvākajās dienās laikapstākļus Latvijā noteiks zema spiediena ieplaka ar centru virs Baltijas jūras centrālās daļas, tādēļ debesis skaidrosies vien brīžiem un daudzviet palaikam līs.

Lielāks nokrišņu daudzums gaidāms tieši valsts austrumu daļā, savukārt valsts rietumos mākoņu un nokrišņu būs mazāk un nakts laikā veidosies arī migla.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sākot ar pirmdienu, Latvijai no Baltkrievijas pietuvosies ciklons ar plašu nokrišņu zonu, kas gan pirmdienas dienā, gan arī naktī uz 23. jūniju Latvijas austrumos atnesīs ilgstošu lietu.

Gaisa temperatūra tuvākajās naktīs pazemināsies līdz +7/+13 grādiem, bet dienās tā sasniegs +15/+22 grādu atzīmi.

Šobrīd prognozes liecina, ka Līgo un Jāņu dienā laika apstākļus noteiks ciklonu darbība, tādēļ saglabāsies mākoņains laiks un teritorijas lielākajā daļā līs – Līgo dienā ar aizejošo ciklonu dienas pirmajā pusē vēl austrumos gaidāmi nokrišņi, bet jau vakarā un Jāņu nakts sākumā jauna nokrišņu zona sasniegs Latvijas dienvidrietumu rajonus.

Tā sāks šķērsot valsts teritoriju no dienvidiem, dienas laikā daudzviet palaikam atnesot lietu, dienvidrietumu rajonos pat stipru.

Gaisa temperatūras līdzīgi kā pirmssvētku dienās nakts stundās saglabāsies +9/+14 grādu robežās, savukārt dienas laikā tā paaugstināsies līdz +15/+20 grādiem. Jāatzīmē, ka, debesīm skaidrojoties, austrumu rajonos termometra stabiņš var pakāpties par pāris grādiem augstāk.

Arī pēcsvētku dienās – ceturtdien un piektdien, daudzviet saglabāsies lietains laiks un vietām pat iespējams pērkona negaiss. Pūtīs lēns mainīga virziena vējš, un gaisa temperatūras režīms, salīdzinājumā ar svētku dienām, būtiski nemainīsies.

Laika ziņas

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl