Brīvdienās lielā platībā degušas vairākas ēkas

Komentāri
Brīvdienās lielā platībā degušas vairākas ēkas
FOTO: LETA

Pagājušajās brīvdienās Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 82 izsaukumus – 34 uz ugunsgrēku dzēšanu un 38 uz glābšanas darbiem, bet 10 no izsaukumiem bija maldinājumi, informē VUGD. 

Sestdien glābēji saņēma izsaukumu uz Pārgaujas novada Straupes pagastu, kur saimniecības ēkā bija izcēlies ugunsgrēks. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka vienstāvu saimniecības ēka deg ar atklātu liesmu 120 kvadrātmetru platībā un tai jau ir iebrucis jumts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Naktī uz svētdienu glābēji saņēma izsaukumu uz Raiņa ielu Cēsīs, kur dega vienstāvu noliktavas ēkas piebūve. Ugunsdzēsējiem glābējiem ierodoties, piebūve dega ar atklātu liesmu 150 kvadrātmetru platībā.

Svētdien glābēji steidzās uz Rīgas ielu Tukumā, kur dzīvojamā mājā bija jūtams piedūmojums. Ierodoties konstatēts, ka divstāvu dzīvojamai mājai deg pirmā stāva starpstāvu pārsegums 60 kvadrātmetru platībā, otrā stāva starpstāvu pārsegums 60 kvadrātmetru platībā un ēkas ārsiena 40 kvadrātmetru platībā.

Brīvdienās ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, sadzīves mantas, mēbeles, divas vieglās automašīnas, kurtuve, koka šķūnis, kiosks, dārza māja, četras pirtis, neapsaimniekota ēka, garāža, trīs dzīvojamās mājas, sodrēji trīs ēku dūmvados un trijos gadījumos bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens.

Svētdien ugunsdzēsēji glābēji devās uz ugunsgrēku, kurš visticamāk izcēlās no bez uzraudzības atstātas sveces – Ulbrokas ielā Rīgā piecstāvu dzīvojamās mājas pirmā stāva dzīvoklī no degošas sveces bija aizdegušās mēbeles 1 kvadrātmetra platībā. Ugunsgrēks tika nodzēsts pirms ugunsdzēsēju glābēju ierašanās. VUGD aicina iedzīvotājus būt piesardzīgiem un iedegtas sveces ne uz mirkli neatstāt bez uzmanības!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl