Brīvdienās lielā platībā degušas vairākas ēkas

Komentāri
Brīvdienās lielā platībā degušas vairākas ēkas
FOTO: LETA

Pagājušajās brīvdienās Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 82 izsaukumus – 34 uz ugunsgrēku dzēšanu un 38 uz glābšanas darbiem, bet 10 no izsaukumiem bija maldinājumi, informē VUGD. 

Sestdien glābēji saņēma izsaukumu uz Pārgaujas novada Straupes pagastu, kur saimniecības ēkā bija izcēlies ugunsgrēks. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka vienstāvu saimniecības ēka deg ar atklātu liesmu 120 kvadrātmetru platībā un tai jau ir iebrucis jumts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Naktī uz svētdienu glābēji saņēma izsaukumu uz Raiņa ielu Cēsīs, kur dega vienstāvu noliktavas ēkas piebūve. Ugunsdzēsējiem glābējiem ierodoties, piebūve dega ar atklātu liesmu 150 kvadrātmetru platībā.

Svētdien glābēji steidzās uz Rīgas ielu Tukumā, kur dzīvojamā mājā bija jūtams piedūmojums. Ierodoties konstatēts, ka divstāvu dzīvojamai mājai deg pirmā stāva starpstāvu pārsegums 60 kvadrātmetru platībā, otrā stāva starpstāvu pārsegums 60 kvadrātmetru platībā un ēkas ārsiena 40 kvadrātmetru platībā.

Brīvdienās ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, sadzīves mantas, mēbeles, divas vieglās automašīnas, kurtuve, koka šķūnis, kiosks, dārza māja, četras pirtis, neapsaimniekota ēka, garāža, trīs dzīvojamās mājas, sodrēji trīs ēku dūmvados un trijos gadījumos bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens.

Svētdien ugunsdzēsēji glābēji devās uz ugunsgrēku, kurš visticamāk izcēlās no bez uzraudzības atstātas sveces – Ulbrokas ielā Rīgā piecstāvu dzīvojamās mājas pirmā stāva dzīvoklī no degošas sveces bija aizdegušās mēbeles 1 kvadrātmetra platībā. Ugunsgrēks tika nodzēsts pirms ugunsdzēsēju glābēju ierašanās. VUGD aicina iedzīvotājus būt piesardzīgiem un iedegtas sveces ne uz mirkli neatstāt bez uzmanības!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl