Komentāri
Brīvdienās gaidāma svelme līdz plus 29 grādiem un pērkona negaisi
FOTO: LETA

Šajās brīvdienās vietām ir gaidāma svelme līdz plus 29 grādiem, kā arī pērkona negaisi, informē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrā.

Šodien pa dienu valsts dienvidaustrumu rajonos iespējams neliels īslaicīgs lietus, pērkona negaiss. Vējš būs lēns, vien negaisa laikā var būt brāzmains. Gaisa temperatūra būs no plus 24 līdz plus 29 grādiem, vietām piekrastē un Latgalē nedaudz vēsāks – ap plus 19, plus 23 grādiem. Karstums gaidāms jau no pusdienlaika, un lielākā svelme tiek prognozēta pēcpusdienā. Visaugstākā gaisa temperatūra gaidāma Kurzemē un valsts centrālajos rajonos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Naktī uz svētdienu gaisa temperatūra nebūs zemāka par plus 10 grādiem, vietām tā būs ap plus 15 grādiem, bet jau no rīta atkal kļūs krietni siltāks – jau priekšpusdienā gaisa temperatūra pārsniegs plus 20 grādu atzīmi. Turpmākajās stundās gaisa temperatūra paaugstināsies, lai gan tik karsts kā šodien vairs netiek solīts. Arī svētdien vietām ir gaidāmi īslaicīgi nokrišņi.

Pašreizējās prognozes liecina, ka arī nākamās nedēļas pirmā puse paies bez nokrišņiem. Tie gaidāmi ceturtdien, 18.jūnijā. Tomēr nākamās nedēļas sākumā vairs nav gaidāms tik silts laiks kā aizvadītajās dienās un šajā nedēļas nogalē. Vien pirmdien maksimālā gaisa temperatūra dienas laikā Latgalē var pārsniegt plus 22 grādu atzīmi, bet turpmākās dienas tā būs par dažiem grādiem zemāka.

Nākamajā nedēļā atsevišķas dienas iespējams brāzmains vējš līdz 15 metriem sekundē.

Laika ziņas

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl