Britu izstāšanās no ES ir trauksmes zvans eiropiešiem, uzskata Rinkēvičs

0 Komentāru
Britu izstāšanās no ES ir trauksmes zvans eiropiešiem, uzskata Rinkēvičs
FOTO: LETA

Lielbritānijas lēmums izstāties no Eiropas Savienības (ES) ir trauksmes zvans visiem eiropiešiem Eiropā, tā mikroblogošanas vietnē Twitter, komentējot referenduma rezultātus pauž ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs.

“Mums priekšā gaidāms sarežģīts šķiršanās process. Tas ir trauksmes zvans eiropiešiem Eiropā,” piebildis ministrs.

”Lielbritānija arī turpmāk paliks Latvijai nozīmīgs sabiedrotais un starptautiskais partneris, ar kuru tiks uzturētas ciešas attiecības, tai skaitā ārlietās un drošības politikā,” teikts Ārlietu ministrijas paziņojumā.

”Tuvākajā laikā jāuzsāk sarunas par Lielbritānijas izstāšanās no Eiropas Savienības noteikumiem un turpmāko attiecību modeli. Šajās sarunās Latvijas valdība darīs visu iespējamo, lai aizstāvētu savas nacionālās, Latvijas valstspiederīgo Lielbritānijā un ES dalībvalstu kopējās intereses. Būs jāpanāk visām iesaistītajām pusēm pieņemams risinājums.”

Jau vēstījām, ka balstoties uz līdzšinējiem balstu skaitīšanas rezultātiem, Lielbritānijas sabiedriskā raidorganizācija BBC un citi Lielbritānijas mediji ziņo, ka referendumā uzvaru guvuši ”Brexit” jeb valsts izstāšanās no Eiropas Savienības (ES) piekritēji

 

0 Komentāru