Komentāri
Britu izstāšanās no ES ir trauksmes zvans eiropiešiem, uzskata Rinkēvičs
FOTO: LETA

Lielbritānijas lēmums izstāties no Eiropas Savienības (ES) ir trauksmes zvans visiem eiropiešiem Eiropā, tā mikroblogošanas vietnē Twitter, komentējot referenduma rezultātus pauž ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs.

“Mums priekšā gaidāms sarežģīts šķiršanās process. Tas ir trauksmes zvans eiropiešiem Eiropā,” piebildis ministrs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Lielbritānija arī turpmāk paliks Latvijai nozīmīgs sabiedrotais un starptautiskais partneris, ar kuru tiks uzturētas ciešas attiecības, tai skaitā ārlietās un drošības politikā,” teikts Ārlietu ministrijas paziņojumā.

”Tuvākajā laikā jāuzsāk sarunas par Lielbritānijas izstāšanās no Eiropas Savienības noteikumiem un turpmāko attiecību modeli. Šajās sarunās Latvijas valdība darīs visu iespējamo, lai aizstāvētu savas nacionālās, Latvijas valstspiederīgo Lielbritānijā un ES dalībvalstu kopējās intereses. Būs jāpanāk visām iesaistītajām pusēm pieņemams risinājums.”

Jau vēstījām, ka balstoties uz līdzšinējiem balstu skaitīšanas rezultātiem, Lielbritānijas sabiedriskā raidorganizācija BBC un citi Lielbritānijas mediji ziņo, ka referendumā uzvaru guvuši ”Brexit” jeb valsts izstāšanās no Eiropas Savienības (ES) piekritēji

 

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl