1 komentārs

Eiroparlamentāriete Iveta Grigule izstājusies no Latvijas Zemnieku savienības, jo viņu uz to mudinājusi partijas vadība saistībā ar pārliecību, ka valdošajai politiskajai apvienībai – Zaļo un zemnieku savienībai – krītas sabiedrības uzticība Grigules darbības dēļ. Tā Eiropas Parlamenta deputāte LNT Ziņām pamato savu lēmumu.

Iveta Grigule, eiroparlamentāriete

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Galvenā motivācija bija partijas vadības pārliecība, ka viens no reitingu krituma iemesliem ir mana darbība Eiropas Parlamentā, ne tikai valdības sliktais darbs un Latvijas tautas vērtējums par valdības dabu. Ja partijas vadība saka, ka reitingi krīt, un mēs nezinām, ko darīt, un varbūt būtu labāk tev izstāties, tad mēs varētu mēģināt kaut kā uzlabot valdības darbu, un atbrīvoties no šī papildu sloga, es nezinu, vai tas ir spiediens, tā ir tāda racionāla saruna.

Grigule izteica cerību, ka pēc viņas aiziešanas “zaļzemnieku” reitingi atkal pieaugs. Tikmēr Latvijas Zemnieku savienības priekšsēdētājs Augusts Brigmanis Grigules lēmumu vērtē pozitīvi. Viņš arī norāda, ka jau vakar partijas valde pieņēmusi lēmumu, ka vēlreiz ir jāizskata jautājums par Grigules darbību partijā. Tas saistīts ar viņas balsojumu Eiroparlamentā pret rezolūciju, kas vērsta pret Krievijas propagandu, kā arī neapmierinošajiem deputātes skaidrojumiem par šo jautājumu. Par savu lēmumu Grigule paziņojusi Brigmanim ar īsziņas starpniecību.

Augusts Brigmanis, Latvijas Zemnieku savienības priekšsēdētājs

Es pats mudināju viņu to darīt. Viņa ir ieklausījusies tajos vārdos, ko es esmu teicis un izstājusies.

Brigmanis atzīst, ka daļēji ar Grigules darbību saista politiskā spēka reitingu kritums, bet atzīst, ka, viņaprāt, tas nav bijis galvenais iemesls tam, ka samazinājusies sabiedrības uzticība valdošajai politiskajai apvienībai.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl