Komentāri

Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu nosaucot par idiotu, viņa kolēģis Augusts Brigmanis nav pārkāpis ētikas kodeksu. Tā secinājusi Saeimas Ētikas komisija, kas šodien uzklausīja abus konfliktā iesaistītos deputātus.

Ētikas komisijā Artuss Kaimiņš bijis biežs viesis. Taču šoreiz viņš ir nevis apsūdzētais, bet cietušais. Kaimiņš lūdz izvērtēt, vai Augusts Brigmanis ir pārkāpis deputātu ētiku. Runa ir par abu “saķeršanos” Cilvēktiesību komisijā, kad uz Kaimiņa jautājumu, vai Brigmaņa vārds ir “čekas maisos”, Brigmanis Kaimiņam atbildēja: “Ja tu esi idiots, tad tu tā arī pasaki.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ētikas komisijas sēžu zālē, kur uz kamīna šoreiz bija novietots Fjodora Dostojevska romāns “Idiots”, Kaimiņš ieradās ar izziņu no Psihiatrijas un narkoloģijas centra.

Brigmaņa komunistiskajā pagātnē Ētikas komisijas deputāti nevēlējās iedziļināties. Tā vietā sēdes vadītāja norādīja, ka vārdam “idiots” ir vairākas nozīmes, tāpēc Brigmanim bija jāpaskaidro, kuru no tām viņš domājis.

Brigmanis vienlaikus atzina, ka Kaimiņa nosaukšanu par idiotu nenožēlo.

Pirms izlemt, vai Brigmanis rīkojies neētiski, komisijas pārstāvji tika aicināti aizdomāties, kurš no deputātiem kuru aizvainojis vairāk.

Ar balsu vairākumu tika nolemts, ka Brigmanis nav rīkojies neētiski, kas izraisīja Kaimiņa sašutumu.

Video: LNT Ziņu sižets

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl