Komentāri

Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu nosaucot par idiotu, viņa kolēģis Augusts Brigmanis nav pārkāpis ētikas kodeksu. Tā secinājusi Saeimas Ētikas komisija, kas šodien uzklausīja abus konfliktā iesaistītos deputātus.

Ētikas komisijā Artuss Kaimiņš bijis biežs viesis. Taču šoreiz viņš ir nevis apsūdzētais, bet cietušais. Kaimiņš lūdz izvērtēt, vai Augusts Brigmanis ir pārkāpis deputātu ētiku. Runa ir par abu “saķeršanos” Cilvēktiesību komisijā, kad uz Kaimiņa jautājumu, vai Brigmaņa vārds ir “čekas maisos”, Brigmanis Kaimiņam atbildēja: “Ja tu esi idiots, tad tu tā arī pasaki.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ētikas komisijas sēžu zālē, kur uz kamīna šoreiz bija novietots Fjodora Dostojevska romāns “Idiots”, Kaimiņš ieradās ar izziņu no Psihiatrijas un narkoloģijas centra.

Brigmaņa komunistiskajā pagātnē Ētikas komisijas deputāti nevēlējās iedziļināties. Tā vietā sēdes vadītāja norādīja, ka vārdam “idiots” ir vairākas nozīmes, tāpēc Brigmanim bija jāpaskaidro, kuru no tām viņš domājis.

Brigmanis vienlaikus atzina, ka Kaimiņa nosaukšanu par idiotu nenožēlo.

Pirms izlemt, vai Brigmanis rīkojies neētiski, komisijas pārstāvji tika aicināti aizdomāties, kurš no deputātiem kuru aizvainojis vairāk.

Ar balsu vairākumu tika nolemts, ka Brigmanis nav rīkojies neētiski, kas izraisīja Kaimiņa sašutumu.

Video: LNT Ziņu sižets

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl