Premjerministrs Māris Kučinskis pagaidām nav gatavs virzīt apstiprināšanai valdībā novadu reformu, kas paredz veidot 30 pašvaldību sadarbības teritorijas. Reģionālās attīstības ministrija reformas nepieciešamību pamato ar iedzīvotāju interesēm. Taču kategoriski pret ir Pašvaldību savienība, kā arī premjera pārstāvētā Zaļo un zemnieku savienība, kas sadarbības teritoriju veidošanu uzskata par bezjēdzīgu.

Atpakaļ uz rakstu

1 komentārs

  • s

    s

    Ar lielu pompu,pa starpu ar visādām ākstībām, naudas tērēšanu pa labi un kreisi atgriezīsimies pie vecajiem rajoniem, vienalga, kā tos tagad sauks.Kādi atkal varēs "uzvārīties",mainot papīrus, zīmogus utt.Vai nav smiekligi-5 km uz Jelgavas pusi no Tukuma ir Engures novads, pati Engure nezin kur otrā pusē,Vidzemē vairākas viena novada teritorijas atrodas vairakās vietās.Pats nosaukums novads -mums ir novadi Zemgale, Vidzeme, Kurzeme, Latgale un irLimbažu, Kandavas utt novadi.Vai nevienam smiekli nenāk? Nē, raudāt gribas.Vispār vispirms jāsakārto teritoriālie jautājumi, tad ceļu infrastruktūra, un tad var ķerties klāt skolu, slimnīcu "optimizācijai".Līdz tam Turlaja, Šadurska un citu reformas ir vienas pupu mizas.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!