Briedis un Mikaeljans sestdien Čikāgā cīnīsies par WBC Dimanta jostu

0 Komentāru
Briedis un Mikaeljans sestdien Čikāgā cīnīsies par WBC Dimanta jostu
ROMĀNS KOKŠAROVS, F64

Mairis Briedis un Noels Mikaeljans sestdien Čikāgā cīnīsies arī par Pasaules boksa padomes (WBC) Dimanta jostu, organizācija ziņo savā mājas lapā.

To, ka Mairis Briedis un Noels Mikaeljans cīnīsies arī par WBC Dimanta jostu, apstiprināja arī Latvijas boksera menedžeris Raimonds Zeps.

Raimonds Zeps
Maira Brieža menedžeris

Jā, tā ir taisnība – Mairis sestdien cīnīsies arī par WBC Dimanta jostu. WBC ar to ļoti skaidri pasaka, kas varētu būt tie bokseri, kas varētu cīnīties par pasaules čempiona titulu. Neatkarīgi no tā, kas uzvarēs sestdienas Usika un Beljū cīņā, ir sagaidāms, ka 1.smagajā svarā atbr\ivosies visas četras jostas. Beljū vēl šodien atkārtoja, ka šī būs viņa pēdējā cīņā, un Usiks ir paziņojis, ka pāries uz smagsvariem. Protams, bokss ir bokss, un notikt var daudz kas, bet šobrīd WBC parāda, kas nākotnē varētu cīnītes par čempion titulu.

Skaties Usika – Beljū un Brieža – Mikaeljana cīņas HD tiešraidē TVPlay Premium!

Maira Brieža pretinieks ir Armēnijā dzimušais Vācijas bokseris Noels Mikaeljans. Mikaeljans profesionālajā ringā ir aizvadījis 24 cīņas un vienīgo zaudējumu piedzīvojis 2017.gada maijā pret poļu bokseri Kšištofu Vlodarčiku. Vēlāk tā paša gada septembrī Mikaeljans Berlīnē pēc punktiem uzvarēja amerikāni Aizeju Tomasu, kas līdz šim ir Noela pēdējā cīņa.

Vienā boksa vakarā ar Brieža – Mikaeljana cīņu Čikāgas UIC arēnā notiks arī 1.smagā svara ceturtais ceturtdaļfināls, kurā polis Kšištofs Glovackis tiksies ar krievu Maksimu Vlasovu. Ceturtdaļfinālu uzvarētāji iekļūs pusfinālā, kur turpinās cīņu par Muhameda Ali balvu. Pasaules boksa supersērijas otrajā sezonā par Muhameda Ali balvu 24 bokseri cīnīsies trijās svara kategorijās – 2.vieglākajā, 2.vieglajā un 1.smagajā svarā.

Supersērijas 1.smagā svara pusfinālā jau iekļuvuši kubietis Juniers Dortikoss un amerikānis Endrjū Tabiti, kuri savos ceturtdaļfinālos uzvarēja attiecīgi poli Mateušu Masternaku un krievu Ruslanu Faiferu.

 
 
 
 
 
0 Komentāru