Brīdina par iespējami intensīvu satiksmi pēcpusdienā Pierīgā

3 komentāri
Brīdina par iespējami intensīvu satiksmi pēcpusdienā Pierīgā
DMITRIJS SUĻŽICS, F64

Šodien, līdzīgi kā citās piektdienās, pēcpusdienā Pierīgā paredzama intensīva satiksme, savukārt svētdien autovadītājiem jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem Siguldas apkārtnē velosacensību laikā, aģentūru LETA informēja “Latvijas valsts ceļi” (LVC).

Nedēļas nogalē turpinoties tveicei, piektdienas pēcpusdienā satiksme var būt palēnināta, izbraucot no Rīgas, īpaši Jūrmalas un Saulkrastu virzienā. LVC aicina autobraucējus plānot papildu laiku ceļam un izvēlēties braucieniem laiku ārpus satiksmes maksimuma stundām.

Savukārt svētdien pie Siguldas norisināsies kalnu divriteņu maratona sezonas atklāšanas sacensības, kuru laikā tiks ierobežota satiksme pa pievedceļu Lorupes gravai un autoceļu Turaida-Ragana.

Remontdarbu dēļ satiksmes ierobežojumi patlaban ir ieviesti 113 objektos, tostarp šonedēļ sākti seguma atjaunošanas darbi uz autoceļa Dubleva- Cērpene no krustojuma ar autoceļu Balvi- Viļaka līdz Egļuciemam un ieviesti ierobežojumi autobraucējiem.

Lielākie satiksmes ierobežojumi uz valsts galvenajiem autoceļiem pašlaik ir Tallinas šosejas posmā no Vidzemes šosejas līdz Siguļiem, kur ātrums ierobežots līdz 70 kilometriem stundā (km/h) un paredzamais būvobjekta šķērsošanas laiks ir 25 minūtes, kā arī Tallinas šosejas posmā no Zvejniekciema līdz Duntei, kur ātrums ierobežots līdz 50 un 70 km/h, vienā posmā satiksmi organizē ar luksoforu un posma šķērsošana var prasīt 25 minūtes.

Uz Vidzemes šosejas posmā no Smiltenes pagrieziena līdz Grundzālei notiek seguma atjaunošana, divos posmos satiksmi organizē ar luksoforu, ātruma ierobežojums ir 50 un 70 km/h un remontposma šķērsošanas laiks ir 25 minūtes. Uz Valmieras šosejas posmā no Stalbes līdz krustojumam uz Kūdumu ieviests viens luksoforu posms, ātruma ierobežojums 50 un 70 km/h un paredzamais remontposma šķērsošanas laiks ir 30 minūtes.

Liepājas šosejas posmā no Skrundas līdz Kalvenei trīs posmos ir luksofors, ātrums ierobežots līdz 50 un 70 km/h un posma šķērsošanai nepieciešamas 40 minūtes.

Autoceļa Jēkabpils- Rēzekne- Ludza posmā no Greiškāniem līdz Rīgas ielai ir pieci luksoforu posmi un ātruma ierobežojums 50 un 70 km/h. Posma šķērsošana var prasīt 45 minūtes. Savukārt uz autoceļa Rēzekne- Daugavpils ceļa segas pārbūves posmā no Rēzeknes līdz Bekšiem ieviesti četri luksofora posmi un paredzamais šķērsošanas laiks ir 30 minūtes.

3 komentāri