Komentāri

Gadījumā, ja uz darbu jātiek ar diviem transporta līdzekļiem un ja līdzi ir kāds ceļabiedrs vai vairāki, brauciens ar taksometru Rīgā izrādās lētāks nekā, izmantojot Rīgas sabiedrisko transportu. Kad un kādos gadījumos lētāk braukt ar “taksi” nekā ar Rīgas satiksmi, skaidroja raidījums Bez Tabu.

Piemēram, lai no Balvu ielas nokļūtu uz darbavietu Dzelzavas ielā, ir jāsagaida 7. tramvajs, kurš ved uz centru, tad jāpārsēžas 17. vai 23. trolejbusā. Pērkot biļeti pie vadītāja, pēc jaunā Rīgas satiksmes cenrāža, tas izmaksās četrus eiro. Ja biļete iegādāta iepriekš, tad divi braucieni sabiedriskajā transportā izmaksās 2,30 eiro, bet trīs braucieni – 3,45 eiro. Cik izmaksā brauciens ar ”taksi”?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Konkrētais brauciens no Cēsu ielas līdz Dzelzavas ielai Bez Tabu izmaksāja 5,64 eiro. Braucot ar taksi, ja tajā sēž četri cilvēki, piemēram, ģimenes locekļi vai kolēģi, brauciens izmaksā 1,41 eiro katram. Tāds pats maršruts četriem cilvēkiem, pērkot biļeti pie vadītāja Rīgas satiksmes transportā, izmaksātu 16 eiro, bet, pērkot biļeti iepriekš, – 9,20 eiro.

Taksometru vadītāji jau apsprieduši jauno izcenojumu un berzē rokas. ”Jau tagad ir tā, ka skolnieki brauc no skolas – trīs sēž aizmugurē un viens priekšā. Kad sadala brauciena izmaksas uz četriem, tad viss kārtībā,” smaida taksometra vadītājs.

Salīdzinot biļešu cenas Baltijas valstu galvaspilsētas redzama šāda aina – Rīgā viens brauciens, pērkot biļeti pie vadītāja, maksā divus eiro, Tallinā – 1,60 eiro, bet Viļņā – vienu eiro. Jāpiebilst, ka Tallinā tās iedzīvotājiem sabiedriskais transports ir bez maksas, kas pilsētā samazinājis automašīnu skaitu.

Skaties video un uzzini vairāk!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl