Komentāri

Rīgas Stradiņa slimnīcas jaunā korpusa būvnieki šodien sasauca žurnālistus, lai parādītu, ka ziemā atklātie brāķi viņu darbā ir laboti un būvdarbi atkal notiek pilnā sparā.

Slimnīcas jaunā korpusa būvniecību februārī apturēja Rīgas būvvalde, jo nesošajās konstrukcijās būvinspektori konstatēja novirzes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Celtnieki taisnojās, ka atsevišķās nepabeigtās ēkas sijās un kolonnās bija iekļuvis lietus ūdens. Tas sasalis un izpleties, tādējādi radot novirzi no normas aptuveni par diviem procentiem. Taču tagad defekti esot novērsti. 

Līdzīgi nostiprinātas esot arī 18 ūdens sabojātās sijas. Slimnīca savām vajadzībām jauno ēku varēšot sākt izmantot 2017. gada pavasarī, bet būvdarbiem jābeidzas gadu iepriekš. Stradiņu jaunā korpusa celtniecībai daļēji tiek izmantoti Eiropas Savienības fondu līdzekļi, un, ja to laikus neuzbūvēs, šo finansējumu valsts var zaudēt.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl