Boriss traģiski zaudējis roku! Dāvasim viņam iespēju cieši apskaut savu ģimeni

Pievienot komentāru
Boriss traģiski zaudējis roku! Dāvasim viņam iespēju cieši apskaut savu ģimeni
FOTO: Labdaris.lv

Boriss Kuzņecovs pirms vairākiem gadiem traģiski zaudēja labo roku. Neatkarīgi no šoka un pārdzīvojumiem vīrietis turpina strādāt un rūpēties par ģimeni. Mās varam viņa sapni piepildīt, dāvājot funkcionālu rokas protēzi, vēsta ieraksts labdarības organizācijas Labdaris.lv mājaslapā.

”Vīrieša lielākais sapnis ir ar abām rokām cieši, jo cieši apskaut ģimeni, sniegt tai visu nepieciešamo un sargāt to no visa sliktā un skumjā. Ar tās palīdzību viņš varēs paveikt lielāko daļu lietu, ko spēj cilvēki ar abām rokām.

”Boriss roku zaudēja ļoti traģiskā negadījumā – to ierāva rotējošā konveijera cilindrā, kamēr vīrietis strādāja. Negadījumā Boriss salauza arī 10 ribas, kakla skriemeli un traumēja plaušu. Ārsti neticēja, ka viņš izdzīvos, tomēr Boriss izķepurojās. Atgūties no traumas un rokas zaudējuma viņam palīdzēja ģimene, par ko viņš ļoti rūpējās gan pirms negadījuma, gan tagad. Tiesa, viņa iespējas nodrošināt ģimeni ar visu nepieciešamo ir ierobežotas, jo vīrietim nav labās rokas.”

”Boriss nevar izdarīt ļoti daudzus darbus, kas varētu uzlabot viņa un ģimenes ikdienu. Viņš ļoti vēlētos mācīt meitām spēlēt volejbolu, doties izbraucienā ar divriteņiem, noķert viņas, ja kādreiz gadās paklupt, un cieši, cieši apskaut viņas ar abām rokām. Kopā mēs varam viņa sapni piepildīt, palīdzot apmaksāt rokas protēzi. Pašlaik šā mērķa īstenošanai pietrūkst 39498,53 eiro.”

”Neļausim Borisam apstāties pusceļā uz sapņa piepildīšanu, palīdzēsim to realizēt ātrāk. Ziņa, ka viņš varēs atgūt roku un pilnvērtīgu dzīvi, būtu labākā dāvana svētkos gan Borisam, gan viņa ģimenei. Sarūpēsim to!”

Palīdzēt sarūpēt dāvanu svētkos, kā arī sekot līdzi Borisa ceļam uz sapņa piepildīšanu jūs varat šeit.